Відкрито офіс Aurafix в Україні: тепер працювати з нами ще простіше

Шановний партнер!

Компанія Aurafix успішно працює разом с Вами, як з цінним партнером в Україні. Ми займаємо лідируючи позиції на українському ринку з 2015 року і продовжуємо розвивати його.

Зміни на світовому ринку, продовження наслідків пандемічного процесу, збільшення відвантажень та цін на сировину вимагають від нас уважного стеження за бізнесом, і перш за все, вимагає негайного реагування, приймаючи рішення з урахуванням Ваших потреб, вимог та запитів ринку.

За даних обставин ми відкрили офіс Aurafix Україна у 2021 році, щоб оптимізувати товарні запаси ТМ Aurafix в Україні. Відтепер Ваші замовлення будуть виконуватися швидше, і як наслідок – без Ваших зайвих витрат на імпорт та зберігання.

Вся маркетингова і рекламна діяльність буде здійснюватися офісом Aurafix Україна. «Аурафікс-Україна» підтримає Вас під час навчання у профільних лікарів, відвідуваннь клінік, а також під час підготовки та організації тренінгів.

Офіс Aurafix Україна є єдиним уповноваженим імпортером та дистриб’ютором продукції ТМ Aurafix в Україні. Крім того, «Аурафікс-Україна» є єдиним уповноваженим представником для підтримки діючих та створення нових дилерів, торгових точок та каналів дистрибуції. Нові канали розподілу та нова операційна модель покращать Ваш бізнес та забезпечать стійкість.

Ми будемо приймати заходи по усуненню недобросовісної конкуренції з урахуванням принципів вільної торгівлі та вимог антимонопольного законодавства, а розподіл товару здійснюватиметься відповідно до товарних груп, компетенцій або регіональних особливостей.