Новости

icon 20 04 2021

Відкрито офіс Aurafix в Україні: тепер працювати з нами ще простіше

Шановний партнер!

Компанія Aurafix успішно працює разом с Вами, як з цінним партнером в Україні. Ми займаємо лідируючи позиції на українському ринку з 2015 року і продовжуємо розвивати його.

Зміни на світовому ринку, продовження наслідків пандемічного процесу, збільшення відвантажень та цін на сировину вимагають від нас уважного стеження за бізнесом, і перш за все, вимагає негайного реагування, приймаючи рішення з урахуванням Ваших потреб, вимог та запитів ринку.

За даних обставин ми відкрили офіс Aurafix Україна у 2021 році, щоб оптимізувати товарні запаси ТМ Aurafix в Україні. Відтепер Ваші замовлення будуть виконуватися швидше, і як наслідок – без Ваших зайвих витрат на імпорт та зберігання.

Вся маркетингова і рекламна діяльність буде здійснюватися офісом Aurafix Україна. «Аурафікс-Україна» підтримає Вас під час навчання у профільних лікарів, відвідуваннь клінік, а також під час підготовки та організації тренінгів.

Офіс Aurafix Україна є єдиним уповноваженим імпортером та дистриб’ютором продукції ТМ Aurafix в Україні. Крім того, «Аурафікс-Україна» є єдиним уповноваженим представником для підтримки діючих та створення нових дилерів, торгових точок та каналів дистрибуції. Нові канали розподілу та нова операційна модель покращать Ваш бізнес та забезпечать стійкість.

Ми будемо приймати заходи по усуненню недобросовісної конкуренції з урахуванням принципів вільної торгівлі та вимог антимонопольного законодавства, а розподіл товару здійснюватиметься відповідно до товарних груп, компетенцій або регіональних особливостей.

Читать далее
icon 14 01 2020

Зимові види спорту та здоров’я ваших суглобів: як захистити суглоби на лижах та сноуборді?

Зима – чудовий час для активного відпочинку. У цей період багато любителів екстремальних видів спорту відвідують гірськолижні курорти,

катаються на лижах та сноубордах. Крім чудового проведення часу такий відпочинок відрізняється підвищеним ризиком травматизму. Через неправильну техніку катання або недостатньо продумане екіпірування нерідко трапляються травми, які варіюються від незначного розтягування до серйозних переломів різних видів. Щоб максимально убезпечити свій відпочинок – ми рекомендуємо прочитати нашу статтю, в якій ми поговоримо про те, як зберегти здоров’я ваших суглобів взимку, займаючись активними видами спорту.

Утеплюйтесь!

У холодну пору року необхідно утеплювати весь організм, а суглоби – тим більше, особливо коли вони зазнають підвищених фізичних навантажень. Потурбуйтесь про те, щоб почуватися максимально тепло та комфортно. Одяг не повинен сильно стягувати ваше тіло, але і не повинен бути занадто вільним. Віддавайте перевагу натуральним матеріалам замість синтетичних. До того ж, холод провокує загострення хронічних захворювань опорно-рухової системи. Щоб запобігти рецидивам – захищайте ваше тіло від холоду.

Консультація з фахівцем

Якщо ви вперше вирішили відвідати гірськолижний курорт – без консультації фахівця вам точно не обійтись. Грамотний інструктор з лиж та сноуборду повинен провести професійний інструктаж і показати правильну техніку катання. Перші кілька днів не рекомендується кататися більше двох-трьох годин.

Не забувайте, що це спорт, а високоінтенсивні навантаження можуть спровокувати сильну крепатуру, яка може зіпсувати весь відпочинок. Тому підходите до тренувань з розумом і без надмірної фанатичності. Поступове збільшення годинника катання – найкращий метод. Вкрай важливо дотримуватися всіх вказівок інструктора, щоб уникнути травм.

Екіпірування

Будь-який активний вид спорту підвищує ризик виникнення травматизму. Щоб уникнути цієї неприємної ситуації, обов’язково необхідно купити бандаж. Ви можете купити наколінники, бандаж на гомілковостопний суглоб, налокітники та будь-які інші види екіпірування, без яких займатися подібними видами спорту небезпечно для вашого здоров’я. Травматологи рекомендують використовувати стабілізатори і фіксатори кінцівок, щоб ймовірне падіння не закінчилося для вас травмою. Додаткове екіпірування істотно знижує ймовірність травм і захищає ваші кістки та суглоби від забитих місць, переломів, розтягувань та інших малоприємних речей.

Види бандажів для активного відпочинку

Існує широкий спектр бандажів, які підбираються залежно від індивідуальних особливостей функціонування опорно-рухового апарату. Якщо у вас є хронічні захворювання колін або ліктів – необхідно потурбуватися про їхню захищеність. Рекомендуємо вам перед покупкою бандажа проконсультуватися з лікарем-ортопедом чи травматологом. Бандажі поділяють не лише за видом та призначенням, а й за ступенем фіксації, а саме:

 • Еластичні. Такі бандажі зазвичай складаються із спеціального еластичного волокна, яке надає компресуючу дію на суглоб, знімає з нього зайве навантаження та стабілізує кінцівку. Еластична екіпірування корисна для профілактики, вона дозволяє уникнути набряклості та перевантаження. Якщо у вас немає хронічних захворювань – рекомендуємо вам купити еластичний бандаж;
 • Помірні. Бандажі помірної фіксації зазвичай включають наявність декількох спеціальних застібок та ребер жорсткості. Ребра надійно стабілізують суглоб та перешкоджають травмам. Це добрий спосіб захисту опорно-рухової системи від навантажень. Також це надійна профілактика загострення хронічних захворювань опорно-рухового апарату;
 • Жорсткі. Жорстка фіксація, як правило, необхідна у разі серйозних травм. Металеві ребра жорсткості та продумана система застібок у деяких випадках здатна замінити гіпсування та лангетування. До такого типу зазвичай відносять ортези та інші бандажі, які призначені у післяреабілітаційний період після травми.

Здоровий спосіб життя

Здоровий спосіб життя – це додатковий фактор, який допоможе уникнути травми. Якщо ви правильно харчуватиметеся, вживатимете достатню кількість білків, вітамінів та інших корисних мікроелементів – ваша кісткова та м’язова системи будуть укріплені, і, отже, менш схильні до травматизму. Також слід відмовитися від куріння та вживання алкоголю.

Читать далее
icon 19 12 2019

Защемлення нерва у шиї. Як лікувати защемлення нерва у шийному відділі хребта?

Шийний відділ хребта є сполучною ланкою між черепом і хребтом, який забезпечує рухливість голови.

У шийній області розташовані спеціальні канали, в яких містяться нерви та кровоносні судини, необхідні для живлення мозку, а також шийні хребці, які щільно прилягають один до одного. Порушення дисків призводить до пошкодження нерва та розвитку запалення.

Защемлення нерва шиї. Причини

Защемлення шийного відділу хребта широко поширене і має більш серйозні симптоми та наслідки порівняно із защемленням в інших відділах хребта. Затискання шиї може бути двох типів – защемлення нервів через шийні хребці (радикулопатія) та защемлення потиличного нерва (потилична невралгія). Причин, через які відбувається подібна деформація шийних хребців – безліч. Насамперед, це:

 1. Хронічні захворювання опорно-рухової системи;
 2. Остеохондроз;
 3. М’язові спазми;
 4. Радикуліт;
 5. Фізичне навантаження;
 6. Хронічна втома;
 7. Захворювання щитовидної залози;
 8. М’язова.

Також виділяють інші причини, які можуть спровокувати защемлення нерва шийного відділу хребта:

 • дегенеративні зміни хребта;
 • збільшення обсягу сполучної тканини;
 • поява наростів на кістках;
 • травми та запалення одного з хребців;
 • міжхребцеві грижі;
 • зміщення хребця;
 • пухлини або шрами;
 • малорухливий спосіб життя;
 • різкі рухи голови;
 • емоційний стрес;
 • загострення хронічних захворювань;
 • часта гіпотермія;
 • генетична схильність до нестабільності шийного відділу хребта, слабкий тонус м’язів і, як наслідок, високий ризик нервових затискань.

Симптоми защемлення нерва шиї

Симптоми защемлення шиї різні та залежать від тієї частини хребта, де локалізується больовий синдром. Біль може бути гострим, проявлятися у вигляді печіння, поколювання або різей, зазвичай посилюється при тактильній пальпації (обмацуванні). При защемленні нерва шийного відділу хребта пацієнт зазвичай втрачає чутливість, а патологічний процес супроводжується зниженням працездатності, підвищеною стомлюваністю, парезом, у деяких випадках паралічем у легкій формі та зменшенням напруги верхніх кінцівок.

Стислі нерви проявляють себе за допомогою мігрені поколюванням в руках, погіршенням пам’яті, проблемами з мовленням, утрудненням ковтання, набряком слизової оболонки. Іншими ознаками здавленого нерва є:

 • оніміння безпосередньо в затиснутій області;
 • втрата чутливості в мові або під’язикової області;
 • оніміння ключиць;
 • дискомфорт у верхній частині руки та шиї.

Важливо! Деякі симптоми особливо небезпечні для вашого здоров’я і несуть пряму загрозу вашому життю. Якщо у вас спостерігається набряк слизової оболонки та задишка – негайно зверніться до лікаря, оскільки це може стати ознакою ішемічного інсульту.

Діагностика защемленого нерва в шиї

Якщо ви відчуваєте дискомфорт у шиї, і не знаєте, що з цим робити – перше, що потрібно зробити – звернутися до лікаря. Насамперед фахівець повинен визначити причину, етіологію болю, що утворився у вас. Тільки після повної діагностики лікар підбирає правильний курс лікування для досягнення стабільної та тривалої ремісії у пацієнта.

Незалежно від причини здавлювання нервів у шийному відділі, не тягніть із візитом до невропатолога. Лікарі проводять повне обстеження, включаючи:

 1. Рентгенографію хребта;
 2. МРТ;
 3. Ангіографію;
 4. УЗД з доплерографією для оцінки швидкості кровотоку, стану внутрішніх стінок хребта.

Якщо порушення призвело до постійних болів у шиї, які супроводжуються мігренью, запамороченням, шумом у вухах, зниженням працездатності, необхідно негайно звернутися до лікаря. Ці симптоми вкрай небезпечні, тому що затиснутий нерв може призвести до ускладнень, при яких може знадобитися лише оперативне хірургічне втручання для усунення патологічних утворень.
Затиснені шийні хребці та нерви вимагають всебічного дослідження та розробки індивідуальної терапевтичної програми для лікування та подальшої реабілітації. Лікування та реабілітація покликані зменшити навантаження на шию. Спочатку пацієнту призначають бандаж для шиї, комір і валик, який жорстко фіксує голову і не дозволяє шийним хребцям зазнавати деструктивної механічної дії. Шина Шанца – це відмінний варіант, який допоможе вам у надійній фіксації шиї та позбавить вас від болю у шийному відділі хребта. Купити шину Шанца можна на сайті інтернет-магазину Aurafix.

Лікування защемлення нерва в шиї

Зазвичай у випадках защемлення нерва шийного відділу хребта невропатологи призначають шийний бандаж, а також ряд медикаментозних препаратів, серед яких, як правило:

 • нестероїдні протизапальні засоби;
 • міорелаксанти;
 • хондропротектори;
 • анальгетики;
 • мазі та гелі (спочатку охолодження, а потім прогрівання).

Як додаткові заходи рекомендується фізіотерапія та УВЧ для розігріву тканин, поліпшення біохімічних процесів, зняття запалення та набряку. Лікування нервів, затиснутих у шийному відділі хребта, також добре лікується за допомогою лазеротерапії. Масаж та мануальна терапія також корисні для усунення спазму та покращення біомеханіки шийного відділу хребта.

Для зміцнення м’язів також потрібні фізіотерапевтичні вправи. Вони допомагають усунення здавлювання нервових корінців шиї, розширення канальців між хребцями та збільшення рухливості шийного відділу хребта. Можливе використання ультразвукових хвиль для полегшення запального процесу, ударно-хвильової терапії, акупунктури, остеопатії. Відсутність лікування радикулопатії може призвести до серйозних змін у мозку та м’язах обличчя, до нестачі кровопостачання і, як наслідок, до серйозних ускладнень, тому важливо своєчасно розпочати лікування даної проблеми.

Young businesswoman with neck pain sitting at office desk

Профілактика утисків нервів шийного відділу хребта

Щоб запобігти защемленню нервів у шийному відділі хребта – лікарі рекомендують виконувати комплекс вправ, попередньо розроблений фізіотерапевтом. Навіть після найефективнішого лікування нервових затискань нерв може затиснутися знову, тому в даному випадку вкрай важливо запобігти цьому патологічному процесу.

Працюючи за комп’ютером, насамперед необхідно уникати напруги м’язів шиї, частіше вставати та розігріватися легким масажем. Рекомендується спати на ортопедичному матраці, а також регулярно піддавати свій організм фізичній активності. Необхідно стежити за спиною, при необхідності надягати корсети для корекції постави.

 Шийні хребці відрізняються підвищеною чутливістю, тому кожен хребець може бути пошкоджений запалення. Затискання можна повністю вилікувати, але це займе певний час і вимагатиме вашого терпіння.

Сама собою будова шийного відділу – досить складний механізм. Велика кількість нервів та кровоносних судин проходять через хребці. Вони надійно захищають їхню відмінність від пошкоджень. Після руйнування кісткової тканини або порушення амортизуючих властивостей дисків може статися защемлення нерва. Цей стан називається радикулопатією.

Через високу рухливість цієї частини хребта та особливості анатомічної будови, така проблема – досить поширене явище. Нервові коріння можуть стискатися самим хребтом, спазматичними м’язами або диском. Рак, пухлина та зростання кісток також можуть бути причиною цього стану. Защемлення шийного нерва викликає більш серйозні наслідки і сильний біль, ніж такий стан в інших частинах хребта, тому, коли з’являються перші симптоми іннервації, лікування слід починати якнайшвидше.

Шийний бандаж, його функції та значення в лікуванні защемленого нерва

Шийний бандаж – це практичний та ефективний засіб, який дозволяє здійснити надійну фіксацію шийного відділу хребта, усунути підвищену мобільність м’язів та хребців даного відділу, а також попередити патологічне механічне вплив на хребці. Якщо ви хочете позбавитися больового синдрому і запобігти ускладненням – вам необхідно купити шийний бандаж. Підбір шийного бандажу здійснюється щодо висоти вашої шиї. Купити бандаж шийний недорого ви можете на сайті нашого магазину Aurafix.com

Читать далее
icon 07 10 2019

Чому набрякають коліна і що з цим робити?

Скупчення рідини в суглобах, що викликає набряклість – це проблема, що вимагає оперативного лікування.

Відсутність болю не є приводом для ігнорування цієї проблеми. Дуже важливо своєчасно провести діагностику захворювання і якнайшвидше зайнятися його лікуванням. Обстеження допоможе виявити етіологію хвороби, яка може полягати як у безпосередньому запаленні суглобів, і у впливі, наприклад, різних вірусів та інфекцій.

Щоб запобігти посиленню незворотних патологічних процесів, необхідно контролювати стан здоров’я суглобів, не піддавати їх надмірним фізичним навантаженням, уникати травмування та виконувати комплекси лікувально-профілактичних вправ. Якщо у вас набрякають коліна – відвідайте вашого лікаря, щоб фахівець призначив вам необхідне лікування.

Симптоми накопичення рідини в суглобах

Типова картина скупчення рідини виглядає так:

 • Може виникати біль у суглобі гострого, ниючого або тупого характеру;
 • Набряк суглоба та прилеглої області. Можливо, як яскраво вираженим, і практично непомітним;
 • Обмеження рухливості. Якщо скупчилась велика кількість рідини – утруднюються рухи. У деяких випадках рух стає повністю неможливим;
 • Підвищення температури тіла. Можливе загальне або локальне підвищення температури у зоні ураженого суглоба;
 • Почервоніння шкіри;
 • Іноді подібний стан може супроводжуватися головним болем або лихоманкою. Це стосується тих випадків, коли скупчення рідини у суглобах було спровоковано інфекцією.

Чому набрякають коліна та інші суглоби?

До причин, через які накопичується рідина в суглобах, відносять такі:

Комбінований бурсит. Це хвороба, яка може бути спричинена травмою або інфекцією. Комбінований бурсит вражає синовіальний (близькосуглобовий) мішок, у якому починає накопичуватися синовіальна рідина. Хвороба має кілька різновидів, залежно від того, який саме суглоб вона торкається. Бурсит комбінованого типу – це хвороба, яку можна приписати людям із специфічними видами діяльності. До таких відносять професійних спортсменів, шахтарів, годинникарів, музикантів тощо.

Артрит. Артритом узагальнено називають групу захворювань суглобів. Всі ці патології характеризуються запальною формою їхнього перебігу. Виникнути артрит може з наступних причин: алергічна реакція, інфекційне зараження, травми, наслідки механічного пошкодження суглобів, розлади імунної системи, постійне навантаження конкретної групи м’язів. До групи ризику артриту входять люди похилого віку, люди, які ведуть малоактивний спосіб життя, а також пацієнти із зайвою вагою.

Вроджені патології суглобів. Вроджені патології можуть протікати в хронічному режимі та загострюватися з двох причин: через природне старіння організму та внаслідок травм чи перенапруг м’язів та суглобів.

Запалення синовіальної оболонки. Запалення впливає на оболонку, де знаходиться суглобова рідина. Внаслідок цього з’являються хворобливі набряки та скупчення синовіальної речовини. Запалення може виникнути з таких причин: травми, інфекційні захворювання, асептичні запалення.

Збої в роботі імунної системи. Знижений імунітет поряд із впливом різних алергічних збудників може спровокувати скупчення синовіальної рідини у суглобах.

Гнійні запалення. Виникають внаслідок проникнення патогенних мікроорганізмів до суглоба. До таких відносяться шкідливі бактерії, хламідії, туберкульоз, дизентерія, гонорея та стафілококові гнійні запалення.

Переломи та інші травми. Серйозні ушкодження опорно-рухового апарату також викликають рідину в суглобі та набряклість.

Гемартроз – внутрішній крововилив у суглоб. І тут у суглобі накопичується не ексудат, а кров. Ця патологія може виникнути через механічне пошкодження ураженої області.

Скупчення рідини в колінних суглобах

Накопичення рідини в колінах може з’явитися з багатьох причин. Насамперед, це травми, тому що коліна є найсильнішим і найрухомішим суглобом в організмі людини, тому вони найчастіше зазнають підвищених навантажень, які негативно позначаються на їхньому стані.

Набряклість у колінах може виникнути з наступних причин:

 • Ушкодження менісків;
 • Переломи;
 • Артроз;
 • Запалення суглобів;
 • Гемартроз;
 • Синовіт;
 • Бурсіт.

Як згадувалося раніше, існує безліч причин, з яких рідина починає накопичуватися в суглобах. Щодо колін найбільш поширеною причиною набряклості є механічні пошкодження або надто високі навантаження на суглоби.

Після одноразової травми коліна, в більшості випадків пацієнт буде схильний до хронічного захворювання суглоба до кінця свого життя, оскільки повне відновлення цієї зони неможливе. Однак це не означає, що людина постійно відчуватиме дискомфорт, так як при хронічній формі захворювання больові синдроми або відсутні, або мають слабко виражений характер.

Набрякають суглоби. Як лікувати?

Незалежно від причини скупчення рідини в суглобах, необхідно організувати комплексне лікування, щоб максимально швидко усунути захворювання та зняти болючі симптоми. Сучасна медицина здатна надати 2 варіанти лікування:

 1. Оперативне втручання;
 2. Консервативне лікування.

Лікування цієї проблеми у будь-якому випадку буде непростим, тому що навіть після операції реабілітація з фізіотерапією, мануальною терапією, вітамінотерапією відновлення займає багато часу.

Де купити наколінники?

Купити наколінники та інші види бандажів ви можете на сайті нашого інтернет-магазину. У нас представлений широкий асортимент різних моделей, які допоможуть вам у лікуванні хворих на суглоби. Наколінники знижують навантаження на уражену область і перешкоджають черговим скупченням синовіальної рідини. Це чудовий лікувально-профілактичний метод проти боротьби з хронічними та гострими захворюваннями опорно-рухового апарату.

Читать далее
icon 07 10 2019

Сколіоз 2 ступеня: симптоми, лікування, причини сколіозу другого ступеня

Сколіоз – поширена проблема, з якою стикаються люди абсолютно різного віку. (більше…)

Читать далее
icon 28 08 2019

Біль у суглобах та кістках – причини та лікування. Що допомагає?

Біль у суглобах та кістках найчастіше пов’язаний з остеоартритом або ревматоїдним артритом. Які причини двох цих захворювань і як з ними боротися?

Які види лікування болю в суглобах існують і наскільки це ефективно та безпечно для організму? Сьогодні ми намагатимемося дати відповіді на всі перелічені вище питання.

Біль у суглобах – абстрактний синдром із конкретною причиною

Біль у суглобах – це майже універсальний синдром, який кожна людина відчувала у своєму житті хоча б раз, але особливо часто вона виникає у людей похилого віку. Найчастіше поява подібної симптоматики пов’язані з остеоартритом. На думку медичних фахівців, які займаються дослідженням остеоартриту – до вісімдесяти відсотків літніх людей страждають на дегенеративні зміни в суглобовій та кістковій тканині. Загалом, близько 2 мільйонів людей в Україні борються із цією хворобою на різних стадіях. До цієї кількості слід додати ще 350-600 тисяч пацієнтів з ревматоїдним артритом. Важливо розуміти, що біль у суглобах не є одноосібним захворюванням і найчастіше сигналізує про наявність серйозних патологій, що протікають в організмі. Інші симптоми, які вказують на патології в роботі опорно-рухової системи, є:

 • ранкову скутість суглобів;
 • прогресуючу нездатність рухатися;
 • тріск у суглобах;
 • ексудат;
 • потовщення контуру кістки;
 • хронічна нестабільність суглоба;
 • біль у кістках та прилеглих тканинах.

При ревматоїдному артриті даються взнаки такі симптоми:

 • втрата ваги;
 • підвищена пітливість;
 • виражена втома;
 • пізніше (на додаток до болю в суглобах) проявляється ранкова скутість;
 • припухлість;
 • часткова або повна втрата рухливості;
 • м’язова атрофія навколо суглобів;
 • біль у кістках;
 • деформація;
 • контрактури та порушення функції суглобів.

В обох випадках наслідком цих змін є постійна втрата рухової активності.

Причини болю в суглобах

Точно назвати причини, які спричинили те чи інше захворювання – складно. Хоча перебіг і прогрес хвороб на сьогоднішній день чудово описано медициною, з точки зору їх етіології вчені все ще тільки вивчають причини виникнення подібних симптомів на основі найбільш ймовірних гіпотез.

Ревматоїдний артрит – це хронічне захворювання сполучної тканини, що призводить до прогресуючої деградації хрящової тканини. РА є запальним захворюванням, але причини цього реакції ще не діагностовані. Передбачається, що біль у суглобах при РА може бути наслідком неправильної аутоімунної відповіді, внаслідок якої імунна система атакує власні клітини організму, викликаючи запалення. Як і при всіх аутоімунних захворюваннях, у цьому випадку може відігравати роль і генетичний фон. Також вивчається ймовірність ускладнень від вірусних інфекцій.

Артроз – причиною болю в суглобах є прогресуюча втрата суглобового хряща та утворення кісткових новоутворень із віком, які можуть супроводжуватися запаленням. Етіологія даного захворювання досконально невідома, але виділяються ключові фактори ризику, включаючи літній вік, надмірну вагу, генетичні стани, навантаження та механічні травми.

Ліки від болю в суглобах

Лікування захворювань суглобів є складним та досить тривалим. РА є захворюванням, яке тільки піддається лише тимчасовому лікуванню, так як воно схильне до ремісії у легкій та помірній формі. У разі остеоартриту немає фармакологічного засобу для відновлення дегенерованої хрящової тканини – ви можете лише зупинити розвиток хвороби та полегшити біль. Які ліки від болю у суглобах використовуються при обох захворюваннях?

Ревматоїдний артрит:

модифікують ліки, спрямовані на ремісію. Першим препаратом вибору є метотрексат – хімічна сполука, яка є антагоністом фолієвої кислоти. У разі його непереносимості можна використовувати сульфасалазин або лефлуномід;

ліки для зменшення болю в суглобіх та запалення, у тому числі глюкокортикостероїди та нестероїдні протизапальні препарати.

Остеоартрит:

 • парацетамол для полегшення болю;
 • за відсутності реакції на парацетамол – нестероїдні протизапальні препарати;
 • препарати повільної дії групи SYSADOA (симптоматичні препарати повільної дії при остеоартриті), такі як сульфат глюкозаміну, сульфат хондроїтину, гіалуронова кислота.

А як щодо болю в суглобах?

Біль у суглобах добре піддається передчасному усуванню, тому якщо вас турбує подібний симптом – важливо приділити увазі його профілактиці.

Природні способи лікування болю в суглобах

Підтримка фармакологічного лікування та фізіотерапії є природними способами лікування болю у суглобах. Здебільшого лікарі включаємо такі заходи як:

 • дієта – бажано середземноморська та вегетаріанська. Продукти повинні бути легко засвоюваними і нежирними (пам’ятайте, що висока маса тіла впливає на навантаження та руйнування хрящової тканини в суглобах), а також позитивно впливати на структуру та функціонування хрящової тканини. Він повинен включати такі речовини, як:
 • омега-3 жирні кислоти, які беруть участь у побудові тканин, мають сильну протизапальну дію. Їхні джерела, серед іншого рослинні олії, оливкова олія, волоські горіхи, морська риба (оселедець, палтус, скумбрія), морепродукти.
 • вітамін С, який бере участь у синтезі колагену і дуже впливає на стан суглобового хряща. Його природним джерелом є більшість овочів та фруктів.
 • білок, отриманий з знежиреного молока, знежиреного сиру та інших подібних продуктів, а також знежиреного м’яса.
 • обгортання – один із найефективніших природних методів лікування болю в суглобах, який практикувався століттями. Тепло або холодно – конкретних рекомендацій з цього питання немає, рекомендується підбирати температуру методом проб і помилок, адекватну реакціям організму, що спостерігаються.
 • фізична активність – легкі вправи та прогулянки на свіжому повітрі.

Примітка: саме тренування не повинно посилювати біль. Пам’ятайте, що надто інтенсивні вправи також сприяють дегенеративним змінам.

Як позбутися болю в суглобах?

Якщо біль у суглобах та кістках починає турбувати вас переважно під час ходьби – обов’язково необхідно носити наколінники та будь-які інші бандажі, які допоможуть якісно зафіксувати вражену зону та максимально її розвантажити. Бандажі, ортези, пояси – все це допомагає усунути больові відчуття в больовій ділянці і запобігти посиленню захворювань, що вже утворилися. На сайті нашого інтернет-магазину ви завжди зможете купити бандаж, наколінник або пояс, який матиме чудову лікувально-профілактичну дію.

Бандажі Аурафікс виготовляються на основі якісних та натуральних матеріалів, які прослужать вам довгий час. Якщо ви турбуєтеся про власне здоров’я – рекомендуємо вам ортопедичну продукцію Aurafix від провідного турецького виробника. Ми пропонуємо клієнтам широкий спектр ортопедичних виробів та ведемо сприятливу цінову політику.

Читать далее
icon 03 07 2019

Дієта для суглобів або як зміцнити коліна. Що є?

Хвороби суглобів – це проблема, яка наздоганяє як людей похилого віку, а й молодих. При лікуванні цих недуг дуже важливо правильно харчуватися, (більше…)

Читать далее
icon 29 05 2019

Неправильна постава у дітей – причини, лікування та профілактика викривлень хребта

Ваша дитина займається у неправильному положенні? Годинники сидять за столом перед телевізором чи комп’ютером? Недостатньо проводить час на вулиці та уникає занять спортом? (більше…)

Читать далее
icon 22 05 2019

Розтягнення зв’язок. Симптоми. Що робити при розтягуванні зв’язок стопи?

Розтягнення зв’язок гомілковостопного суглоба є найбільш поширеною травмою нижніх кінцівок, яка виникає не тільки у спортсменів.

Це може статися з кожним із нас під час виконання звичайних повсякденних справ. На перший погляд розтягнення зв’язок гомілковостопного суглоба може здатися невинним, проте насправді ця травма може спровокувати багато проблем. Крім того, вивихнувши кісточку одного разу, з’являється тенденція до повторного пошкодження.

Якщо неправильно лікувати гомілковостопний суглоб, це може призвести до його нестабільності та викликати великі проблеми у майбутньому. Ось чому важливо якнайшвидше приступити до правильного лікування. У цій статті ми поговоримо про симптоматику розтягування кісточки, а також про найбільш ефективні варіанти лікування та реабілітації. Ви також дізнаєтесь кілька порад щодо запобігання повторному травмуванню.

Симптоми розтягування зв’язок гомілковостопного суглоба

Симптоми, що характеризують розтягнення зв’язок гомілковостопного суглоба, можуть бути як у легкій формі, так і яскраво вираженої. Іноді при легкій травмі людина може навіть не помітити особливих змін у суглобі, а рухи будуть даватися їй звичним чином, проте це зовсім не означає відсутність проблеми. Серйозні ушкодження можуть вимагати стаціонарного лікування. Однак, щоб уникнути численних проблем і травм, що повторюються, не слід недооцінювати симптоми. Необхідно якнайшвидше повідомити про це ортопеда або спортивного лікаря.

Найчастіше розтягнення зв’язок гомілковостопного суглоба супроводжується болем у гомілковостопному суглобі, який посилюється при ходьбі зі збільшенням тиску на пошкоджені зв’язки. Іншим симптомом є набряк (набряк) або синці, які зустрічаються однаково часто, але не в кожному випадку.

Розтягування гомілковостопного суглоба класифікуються за 3-бальною шкалою, залежно від ступеня пошкодження тканини. Спосіб лікування травм залежить від її ступеня.

«Анатомія» пошкоджень та найпоширеніші травми

Гомілковостопний суглоб складається з суглобових поверхонь, які утворюють: дистальний кінець великогомілкової кістки та малогомілкової кістки та таранну кістку. Крім того, він включає суглобову капсулу, яка укріплена зв’язками: на медіальній стороні – трикутна зв’язка, бічна передня амбулаторна та апікальна зв’язка, задня та сагітальна та п’яткова зв’язка. Сумка для суглобів утримує кістки, що входять до складу суглоба, та створює належне робоче середовище суглоба, запобігаючи проникненню сусідніх тканин між кістками та зупинку суглобової рідини. Скривлена ​​кісточка (це зазвичай називають розтягуванням кісточки) фактично розтягує або розриває зв’язки суглоба з пошкодженням суглобової сумки.

 • Найпоширеніший тип травми – бічна інверсія, що призводить до надмірної рухливості гомілковостопного суглоба. Підошва стопи скручена всередину, що призводить до пошкодження зовнішніх зв’язок гомілковостопного суглоба.
 • З іншого боку, розтягнення зв’язок кісточки може супроводжуватися переломами. Підошва ступні розширюється назовні, викликаючи травму трикутної зв’язки (на середній кісточці).
 • Найчастішою травмою є зв’язка переднього поштовху (ATFL), розташована в ділянці бічної гомілковостопного суглоба. ATFL також є основним стабілізатором гомілковостопного суглоба. Таким чином, важлива зв’язка зазвичай пошкоджена, її травма може бути недооцінена. Як випливає з назви, зв’язка прикріплюється до переднього краю бокової кісточки, проходить вперед і медіально.
 • Якщо травма серйозна, кальцієво-фібулярна зв’язка (КЛЛ) також може бути пошкоджена. Вона зв’язує кістку п’яти з малогомілкової кісткою. Ця зв’язка менш пошкоджена, тільки внаслідок тяжких травм, тому що вона, природно, менш напружена, міцніша і гнучкіша.

Гостре розтягування гомілковостопного суглоба

Травматичні зв’язки можуть супроводжуватися пошкодженням сухожиль, кісток та інших м’яких тканин. Ось чому так важливо отримати якісний та точний діагноз невдовзі після травми. Ортопед оцінює, чи необхідно виконувати рентгенографію (для отримання чіткого зображення кісток гомілковостопного суглоба) або достатньо ультразвукового дослідження. У рентгенівських променях можна знайти невеликі переломи або переломи кісток, які часто супроводжують подібні травми. Сильно розтягнутий гомілковостоп з пошкодженим зв’язуванням може призвести до нестабільності кісточки і навіть необхідності хірургічного лікування.

Ступені пошкодження кісточки

Час лікування вивихнутої гомілковостопного суглоба залежить від типу травми та ступеня ушкодження, які розпадаються.знаються на 3 етапи в залежності від їх тяжкості.

1-й ступінь – особливості:

 • Розтягнута або мінімально порвана зв’язка гомілковостопного суглоба;
 • Відсутність або мінімальна нестабільність гомілковостопного суглоба;
 • Легкий біль;
 • Можливий невеликий набряк кісточки;
 • Іноді кісточка може напружуватися і може бути важко згинатися, наприклад, під час ходьби.

II ступінь – особливості:

 • Помірний розрив волокон зв’язки;
 • Нестабільність;
 • Помірний або сильний біль, який заважає нормальній ходьбі;
 • Набряклість і скутість у гомілковостопному суглобі;
 • Можуть також виникати невеликі синці (гематоми).

III ступінь – особливості:

 • Повний розрив зв’язувальних волокон
 • Повна нестабільність суглоба
 • Гострий біль
 • Сильна пухлина
 • Зазвичай великі забиття (гематоми).

Лікування розтягувань гомілковостопного суглоба

Лікування вивихнутого гомілковостопного суглоба включає як надання першої допомоги, так і довгострокову реабілітацію гомілковостопного суглоба з його зміцненням для усунення повторних травм. Курс лікування найчастіше наступний: спочатку зменшуються біль і набряк гомілковостопного суглоба, потім слід виконувати вправи і відновлювати повну рухливість і стійкість гомілковостопного суглоба.

Миттєва перша допомога:

Щоб зменшити біль та набряк, робляться 4 основні кроки. Процедура RICE або скорочення слів з англійської: Rest, Ice, Compression, Elevation.

Відпочинок та ще раз відпочинок. Особливо в перші дні рекомендується захистити суглоб у фізичному навантаженні і обов’язково зафіксувати його за допомогою спеціального екіпірування – бандаж на гомілковостопний суглоб відмінно підійде в даному випадку. Згодом ви можете поступово давати навантаження на кісточку і почати реабілітацію.

Лід чи холодна терапія. Ви повинні заморозити область навколо кісточки відразу після травми. Це можна зробити за допомогою спеціального аерозолю для льоду (з потрібної відстані, потираючи шкіру раз-по-раз пальцями) або просто поклавши ногу під холодну воду, що біжить (на кілька десятків хвилин). Протягом перших 48 годин після травми рекомендується використовувати пакети з льодом 3-4 рази на день протягом 20 хвилин. Застосування льоду та компресії допоможе полегшити біль, зменшить набряки, гематоми та стимулює кровообіг. Лід (або прохолодні гелі, пакети з льодом) наносять через тонкий шар тканини, щоб запобігти обмороженню.

Компресія суглоба. Відразу після охолодження пошкоджену кісточку слід стабілізувати за допомогою бандажу на гомілковостоп, від пальців стопи до середини гомілки. Бандаж повинен добре сидіти і не переривати кровообіг у стопі та гомілковостопному суглобі. Використання такого фіксатора зменшує набряки та гематоми. Крім того, це зменшує рухливість суглоба, запобігаючи подальшому пошкодженню.

Намагайтеся тримати ногу вище за рівень серця якомога частіше. Підйом ноги зменшує набряк та гематоми в нижній частині ноги.

Після першої болючої посттравматичної фази ви можете запровадити інші методи, які допоможуть відновити фізичну форму у пошкодженому суглобі. Вправи, такі як просте скручування гомілкостопа, допомагають рухати суглобом і зменшують набряклість. Також рекомендується розтягувати литкові м’язи.

Більш серйозні розтягнення зв’язок гомілковостопного суглоба, включаючи розрив зв’язок і переломів кісток, потребують іншого лікування (часто хірургічного) та спеціальної реабілітації.

Реабілітація після травми гомілкостопу

Реабілітація необхідна для того, щоб якнайкраще вилікувати розтягнення зв’язок гомілковостопного суглоба та відновити його повну ефективність, а також зміцнити, щоб усунути подальші травми. План реабілітації повинен бути адаптований до пацієнта залежно від ступеня травми, віку та рівня фізичної активності людини. Повна програма реабілітації включає: зменшення болю та набряклості, підвищення гнучкості та міцності суглоба, відновлення рухової координації (включаючи так звані пропріоцептивні відчуття) та, нарешті, повернення до нормальної фізичної чи спортивної активності.

Іммобілізація суглоба

Іммобілізація гомілковостопного суглоба – це гарантія того, що ви не зіткнетеся з проблемами у майбутньому. Суглоб краще регенерується, якщо його помістити в напівжорсткий ортез або бандаж. Навіть якщо ви відчуваєте помірний біль, вам слід робити вправи для відновлення працездатності суглобів кілька разів на день. Деякі прості вправи допоможуть вам зберегти хорошу рухливість суглобів та позитивно вплинути.ять на відновлення пошкоджених зв’язок, злегка розтягуючи та зміцнюючи їх.

Розтягування ахілового сухожилля

Ви можете почати розтягувати ахіллове сухожилля незабаром після розтягування кісточки. Вправи виконуються таким чином: сядьте або ляжте на підлогу, візьміть рушник і оберніть його довкола пальців ніг. Потягніть рушник, одночасно піднімаючи ногу вгору, щоб ви відчули розтягнення задньої частини гомілки. Робіть цю вправу 3-4 десь у день кілька хвилин.

Вправи на розтяжку

 • Наступним кроком, після розтягування зв’язок та суглоба, є розтягування та зміцнення навколишніх м’язів. Завдяки цьому ви можете одночасно зміцнити гомілковостоп і запобігти його повторному травмуванню. Приклади вправ:
 • Стояти навшпиньки – стояти на сходах або іншому піднесенні, утримуючи п’яти від краю. Спробуйте стати майже на кінчиках пальців, а потім поверніться у вихідне положення, весь час утримуючи п’яту від краю. Повторіть 10-20 разів, навіть 4 рази на день.
 • Ходьба на пальцях ніг та п’ятах – спробуйте на хвилину ходити на пальцях ніг, а потім на п’яті. Виконуйте вправу по черзі: п’яти, п’яти і намагайтеся виконувати таким чином загалом 10 хвилин, повторюючи 4 рази на день.
 • Більше вправ, які ви можете виконувати вдома, навчить вас реабілітологу. Вас навчатимуть серед інших вправ на спеціальні ясна.

Фізична активність

Після того, як біль і набряк зникають, ви можете почати ходити швидше, а потім бігати підтюпцем. Спортсмени також починають більш інтенсивні та спеціалізовані вправи. Навантаження має збільшуватися поступово. На етапі повернення в спорт тренування має бути коротким і менш інтенсивним. Бажано проконсультуватися зі спортивним лікарем чи тренером.

Що робити, якщо біль не пропадає?

Найбільш частою причиною хронічного болю після розтягнення зв’язок гомілковостопного суглоба є поганий діагноз (оцінка ступеня ушкодження) та неповний чи неправильний процес реабілітації. Це може бути викликано як відсутністю належного лікування та вправами під час фізіотерапії, так і надто швидким (або надто повільним!) поверненням до тренувань відповідної інтенсивності. Тому варто спостерігатися у ортопеда чи спортивного лікаря, щоб максимально швидко повернутись у хорошу форму!

Читать далее
icon 15 05 2019

Сколіоз 1 ступеня: симптоми, лікування, причини виникнення сколіозу першого ступеня

На жаль, сколіоз на сьогоднішній день є одним з найпоширеніших патологій, які зустрічаються у людей різного віку.

Що таке сколіоз? Чи можна позбутися його на першій стадії і як це зробити? Про все це ви дізнаєтеся далі з нашої статті.

Існує кілька класифікацій сколіозу, серед яких основним і найбільш поширеним є ступінь тяжкості захворювання. Перша стадія – найлегша форма захворювання, четверта – найважча. Крім того, сколіоз можна поділити на форму кривизни. За цим критерієм було виділено сколіоз C-S та Z. Ця остання форма захворювання зустрічається вкрай рідко. Причини розвитку сколіозу першого ступеня досі невідомі. Як правило, захворювання проявляється у період статевого дозрівання, у період швидкого зростання організму людини. Сколіоз першого ступеня на сьогоднішній день є досить поширеним захворюванням, яке найчастіше виявляється у підлітків при профілактичних оглядах.

Наскільки небезпечним є це захворювання

Якщо у вашої дитини або у вас виявився сколіоз першого ступеня, не панікуйте. Це не така страшна хвороба. Однак, не варто ігнорувати це захворювання. Найважливіше, що вам потрібно зробити в цій ситуації, це регулярно проходити обстеження у фахівця та займатися фізіотерапією. Чим раніше буде виявлено сколіоз, тим легше його виправити. Сколіоз не завжди прогресує. Все залежить від вашого способу життя та ступеня фізичної активності. Однак немає жодних гарантій, що хвороба не розвинеться і не набуде найважчої форми. Сколіоз на останній стадії лікується з великими труднощами.

Симптоми сколіозу

Найбільш поширеними та найбільш видимими симптомами захворювання є:

 • лопатки виступають і не знаходяться на одному рівні;
 • горб з’являється з одного боку спини (так званий горб ребра). Це результат виштовхування ребер;
 • плечі та стегна на нерівній висоті;
 • відступ на талії з одного боку набагато чіткіший, ніж з іншого;
 • одна нога коротша, а інша довша (з вираженим сколіозом);

Як лікувати сколіоз першого ступеня?

Одним із основних методів лікування сколіозу першого ступеня є комплекс спеціальних вправ. Обов’язковою умовою для позитивного результату рухової терапії при сколіозі є регулярність. Усі вправи повинні виконуватися постійно, а чи не час від часу.

Рекомендовані вправи

Які вправи включає комплекс фізіотерапії при сколіозі першого ступеня? Для початку необхідно засвоїти, що не всі вправи сприятливо позначаються на нормальному стані хребта. Деякі вправи можуть призвести до розтягування хребта, що, у свою чергу, веде до серйозних проблем зі здоров’ям, таких як поганий кровообіг, ушкодження м’язів та зв’язок спини. Розтяжка хребта має здійснюватися лише у лежачому положенні (пасивний метод).

Отже, лікувальні вправи проти сколіозу (або зміцнення м’язів спини) включають:

 1. Ходьба на місці. При цьому необхідно тримати спину якомога рівніше.
 2. Вихідне положення: ноги на ширині плечей. Опустіть корпус вниз, при цьому руками тягніться до шкарпеток. Потім повільно вирівняйте корпус одночасно піднімаючи руки вгору.
 3. Лежачи на спині, підтягніть лікоть правої руки до лівого коліна. Потім підтягніть лікоть лівої руки до правого коліна. Повторіть кілька разів.
 4. Підтягування колін до грудей. Лежачи на спині підтягніть одне коліно до грудей, зафіксуйте його, порахуйте до 5 і повільно опустіть його. Аналогічно з другою ногою.
 5. Одночасне піднесення обох ніг. Лежачи на спині підніміть дві ноги вгору одночасно. У цьому випадку руки мають бути зафіксовані на підлозі.
 6. Повільно піднімайте ноги, згинаючись у колінах, до живота.
 7. Вправа на розтяжку передбачає торкання рук близько до підлоги. Необхідно максимально розтягнути ноги та спину. Порахуйте до 30 і розслабтеся. Потім поверніться у вихідне положення та повторіть вправу.
 8. Протягніть руки перед тулубом і піднімайте ноги. У цій позиції необхідно зафіксувати ногу на мить.
 9. Візьміться за руки в замку за головою, підніміть голову вгору і трохи прогніть спину в цьому положенні. Затримайтеся на кілька секунд.
 10. Обіпріться на лікті на підлозі (або просто витягніть руки вперед лежачи на животі) і по черзі піднімайте ліву та праву ногу до максимально можливої висоти.

Нижче представлений ряд додаткових вправ, які можна виконувати в тренуваннізалі, а деякі – в домашніх умовах.

 

Важливо! Сколіоз може обмежити фізичні можливості пацієнта, а також викликати дегенерацію та неврологічні розлади. Також може статися явне візуальне викривлення грудного відділу хребта. Тиск може бути чинний на внутрішні органи, включаючи легені та серце. Далі може відбутися порушення кровообігу та дихання, тому дуже важливо зайнятися лікуванням початкової стадії сколіозу якомога раніше.

Кілька слів про профілактику

Профілактика сколіозу досить проста і полягає лише у веденні здорового та активного способу життя. З дитинства дитині слід пояснювати переваги ранкової гімнастики, фізичних вправ і правильного харчування, збагаченого корисними продуктами.

Найбільш ефективним методом профілактики сколіозу є плавання. Під час плавання задіяні обидві руки людини, зміцнюються всі м’язи спини.

Пам’ятайте: що раніше лікар поставить вам правильний діагноз, то раніше ви зможете почати правильне лікування, тим, отже, ефективніше воно буде. Лікування таких захворювань, як сколіоз, займає достатньо часу, тому людині необхідна сила волі, наполегливість і терпіння, щоб довести лікування до кінця і повернутися до свого колишнього стану.

Коректори постави при сколіозі першого ступеня

Крім здорового способу життя та занять фізкультурою, дуже важливо звернути увагу на такий засіб як коректор постави при сколіозі. Що таке коректор постави? Це спеціальний бандаж, який одягається на необхідну зону хребта, фіксується та стабілізує хребет у правильному анатомічному положенні. Коректор постави – це обов’язковий лікувальний та профілактичний засіб проти сколіозу, якого потребують як діти, так і дорослі.

Коректор постави для дітей річкоюСлід використовувати школярам у період активного зростання, так як носіння важких портфелів і тривале перебування за партою в зігнутому положенні сприяє розвитку дитячого сколіозу. Те саме стосується офісних співробітників та людей, чия робота пов’язана з тривалим перебуванням у сидячому положенні.

Вилікувати сколіоз першого ступеня досить легко – головне, ваше бажання та дотримання всіх відповідних правил. Будьте здорові!

Читать далее
icon 26 04 2019

Ортопедичні подушки: види, переваги

Якщо ви відчуваєте, що не висипаєтеся, страждаєте на хронічний біль у спині, саме змінити подушку, на якій ви спите. На жаль, дуже часто подушки, з чого б вони не були виготовлені, не забезпечують нас головним правильним анатомічним становищем, яке є найбільш оптимальним для відпочинку. У цій статті ви дізнаєтеся про найважливіші переваги ортопедичних подушок.

Сидячий спосіб життя негативно відбивається на функціях нашого хребта. Все більше людей скаржаться на хронічний біль в окремих ділянках хребта. Хвороби в основному стосуються офісних працівників та водіїв, які ведуть сидячий спосіб життя. Однак є простий спосіб впоратися з болем у хребті. Достатньо замінити звичайну подушку на ортопедичну.

"ÐаÑÑ

Ортопедична подушка для сну

Сон має значення для правильного функціонування нашого організму. У нічний час відбувається пік регенерації клітин та відновлення всіх внутрішніх процесів. М’язи розслабляються, проте для того, щоб цей процес відбувався ефективно, голова повинна знаходитись у нормальному анатомічному положенні, а для забезпечення цього необхідна подушка правильної форми. Стандартні пір’яні або синтетичні подушки, на жаль, позбавлені цієї переваги, тому вони часто провокують нефізіологічне розташування хребта під час відпочинку, що призводить до нестачі сну, м’язової напруги протягом дня, головного болю та болю в шиї.

Переваги ортопедичних подушок

Правильно відрегульована ортопедична подушка допомагає підтримувати фізіологічне становище хребта під час сну, що послаблює м’язову напругу навколо плечей та шиї. Крім того, правильне положення шийного відділу призводить до більш ефективної регенерації хребта. Більше того, ортопедична подушка не рухається при зміні положення під час сну, тому гарантує стабільну підтримку протягом ночі. Завдяки їй ми відпочиваємо, краще відновлюємося, отримуємо більше енергії, що, своєю чергою, безпосередньо впливає на наше благополуччя та загальне самопочуття.

Типи ортопедичних подушок

Розрізняють кілька видів ортопедичних подушок. Деякі з них можна використовувати не тільки під час сну, але й щодня у повсякденному житті: за кермом авто, на роботі в офісі, під час подорожей та за інших обставин.

Ергономічні подушки мають дві вставки різних розмірів. Їхня відстань один від одного і висота варіюються, тому ви можете вибрати розмір, який найкраще підходить вашому тілу.

Подушки проти пролежнів були створені для людей, які тривалий час перебувають у єдиному становищі. Цей тип реабілітаційних ортопедичних засобів призначений для забезпечення належного доступу повітря до шкіри та розподілу тиску тіла, щоб запобігти утворенню пролежнів.

Подушки з ефектом пам’яті виконані з еластичної піни Visco, яка запам’ятовує форму тіла власника, завдяки чому вона відмінно адаптується до користувача та гарантує високий комфорт використання. Коли ми не використовуємо подушку протягом тривалого часу, вона повертається до своєї первісної форми.

иаÑÑинки РзапѸÐÐÑÑÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÐÑÑÐÐÑÑÐÐÐÐÑÐÐÐÐÐÐÑÑÑÐÐÐÐРпѸеÐÐÐÐÑÑРѸеÑÑва

Поперекова подушка зазвичай має форму півмісяця. Її завдання – стабілізувати поперековий відділ хребта та допомогти зберегти правильну поставу у положенні сидячи. Особливо рекомендується для водіїв та людей, які працюють за столом. Чудово знімає хронічний біль у спині.

Ортопедичні подушки корисні як для профілактики, так і для лікування проблем зі спиною. Вони прискорюють регенерацію після травм, запобігають болю у хребті та сприяють здоровому, ефективному сну. Умовою використання їх властивостей, сприятливих для здоров’я, є коригування правильного розміру та вибір продукту високої якості із сертифікатом виробника.

Хочете купити ортопедичну подушку? На що потрібно звертати увагу при виборі

Основним питанням, на яке необхідно звернути увагу при купівлі ортопедичного виробу, є її форма, яка повинна відповідати вашим фізіологічним особливостям, а також її розмір. Подушка має бути зроблена таким чином, щоб вона відповідала структурі людського тіла. Розмір повинен відповідати параметрам плечей.

Колимова йде про наповнювач, зверніть увагу на те, чи використовувався матеріал для запобігання значній деформації подушки під час сну. Структура подушки має бути пружна, але водночас м’яка. Від цього безпосередньо залежатиме рівень вашого комфорту. Термопластична піна найкраще виконує цю функцію, реагуючи як на вагу тіла, а й у тепло. Це відмінний захист хребта та чудова підтримка грудопоперекового та шийного відділів.

Для гігієни сну також важливий спосіб обробки подушки – перш за все тип матеріалу, що покриває її, який повинен відповідати чутливості нашої шкіри. Пам’ятайте, що ортопедична подушка є своєрідним реабілітаційним пристроєм.

На ринку ми можемо знайти багато альтернативних виробів, які тільки імітують властивості ортопедичних подушок, не відповідаючи основним терапевтичним вимогам. Ефективність ортопедичної подушки підтверджується спеціальними сертифікатами виробника, тому, щоб не бути обдуреним, при її купівлі ми повинні переконатися, що маємо справу з продуктом найвищої якості.

Популярні види ортопедичних подушок та їх переваги

 • Ергономічні подушки – характерною особливістю є два різні розміри вкладок. Прийняття правильного положення під час сну визначає відповідну висоту та відстань один від одного.
 • Подушки проти пролежнів – вони повинні забезпечувати правильний доступ повітря та рівномірний розподіл тиску. Найкраща подушка цього типу виготовляється з пінополіуретану.
 • Подушки з ефектом пам’яті – цей термін визначається як подушки з в’язкоеластичної піни, завдяки яким він «запам’ятовує» і ідеально адаптується до форми тіла людини, яка її використовує. Коли подушка перестає використовуватись, вона повертається до своєї первісної форми.
 • Поперекова подушка – найчастіше серповидної форми. Вона використовується для стабілізації нижньої частини хребта, що допомагає підтримувати правильне положення сидячи та зменшує біль у попереку.
 • Грецька подушка – як випливає з назви, наповнена гречаним лушпинням. Вона дуже пластична, тому відмінно пристосовується до форми голови, шиї та рук. Правильна підтримка та стабілізація хребта забезпечує достатню твердість.
 • Туристична подушка для подорожей – актуально при подорожах літаком, а також в офісі. Форма підкови ідеально адаптується до шиї, завдяки чому утримує хребет у стійкому положенні.

Необхідно відзначити, що ортопедична подушка може використовуватися людьми різного віку, як для профілактики, так і для лікування захворювань хребта. Регулярне використання значно підвищує комфорт життя. Однак пам’ятайте, що неправильно вибрана подушка може спричинити невідповідну напругу в хребцях, що завадить покращенню здоров’я.

Теоретично використовувати ортопедичну подушку може кожен охочий. Виняток становлять люди, які носять ортопедичні коміри після нещасних випадків, та діти віком до 2 років. Крім цих двох випадків немає жодних обмежень. Однак варто пам’ятати, що ортопедична подушка не вилікує повністю проблем зі спиною, але допоможе знизити напругу параспінальних м’язів. Проте це рішення, яке, безумовно, варто враховувати при покупці зручного матраца та інших елементів, необхідних для комфортного сну.

Де купити ортопедичну подушку?

Якщо ви вирішили купити ортопедичну подушку – радимо вам вибирати тільки спеціалізовані магазини, в яких представлена продукція високої якості. Не купуйте ортопедичну подушку за надто «привабливою» вартістю, оскільки ціновий діапазон справжніх ортопедичних подушок починається з тисячі гривень. Будь-які інші варіанти здебільшого є підробкою. Також звертайте увагу на бренд.

Ортопедичні подушки від турецької марки Aurafix – це перевірена продукція відмінної якості, яка заслужила на довіру клієнтів. Ви можете купити продукцію бренду Aurafix безпосередньо на сайті нашого інтернет-магазину. Ми пропонуємо широкий асортимент ортопедичних товарів високої якості.

Читать далее
icon 18 04 2019

Коліна – 4 речі, які розкажуть про ваше здоров’я

Коліно – найбільший суглоб нашого тіла. Він складається з трьох кісток: стегнова кістка, гомілка і колінна чашечка. (більше…)

Читать далее
icon 12 04 2019

Як правильно доглядати за суглобами?

Нині все більше молодих людей борються з проблемами болю в суглобах. У світі, що постійно рухається вперед, неможливо існувати без ефективної роботи опорно-рухової системи. Тим не менш, ви повинні розуміти, що ці проблеми не завжди виникають на тлі травматизму та інших ушкоджень. Тяжка фізична праця, генетична схильність, проблеми зі здоров’ям, неправильне підняття важких речей або недостатня розминка перед тренуванням можуть бути болючими для наших суглобів. Зайва вага, малорухливий спосіб життя та нестача фізичної активності також відіграють у здоров’ї суглобів важливу роль. Отже, як же впоратися із цією проблемою та як допомогти нашим суглобам?

 1. Спершу дайте їм трохи розслабитися!

Очевидно, якщо ми виконуємо роботу, яка навантажує наші суглоби, через якийсь час м’язи і зв’язковий апарат серйозно втомлюються. Щоб уникнути цього, намагайтеся частіше переносити вагу тіла з однієї ноги на іншу. Під час перерви давайте легкі розтяжки, згини, присідання або просто посидіть у спокої. Ви відразу відчуєте поліпшення самопочуття. Якщо біль дуже сильний, варто звести до мінімуму фізичні навантаження. Холодні компреси чи консультації з реабілітологом можуть допомогти.

 1. Відкрийте властивості трав!

На початку потрібно пояснити одну важливу річ: якщо у нас болить один із суглобів, і ви не зазнавали травм, ймовірно, у вас є запалення. Більшість ліків та добавок мають протизапальні компоненти. Трави зазвичай зустрічаються у багатьох популярних препаратах для суглобів. Нижче наведено список найпопулярніших трав із заспокійливим ефектом при запаленні суглобів:

Куркумін

Він століттями використовувався в медицині Далекого Сходу як один із найпопулярніших лікувальних сировинних матеріалів. До його складу входять куркуміноїди (найвідоміший куркумін), які мають сильну протизапальну дію. Крім того, він збільшує секрецію жовчі, покращує її відтік і має антибактеріальні властивості в шлунково-кишковому тракті. Добова доза варіює від 1,5 до 3 г кореневища куркуми. Протипоказанням до застосування є жовчна непрохідність.

Індійський ладан (шалаки)

Ще одна сировина, взята з Аюрвея. Шалаки – це смола, отримана з цієї рослини, в якій ми можемо знайти, наприклад, α-амірин та босвеллієву кислоту. Популярно поєднувати його з куркумою та імбиром, що також має протизапальну дію. Щодня використовується екстракт по 250-500 мг, найчастіше як добавок – капсул чи таблеток. Доза визначається виходячи із заявленого вмісту екстракту в одній капсулі/таблетці. Про протипоказання нічого невідомо, проте вагітним жінкам і матерям, що годують, рекомендується бути обережними.

Яструб-гак (диявольський кіготь)

Це ще одна сировина, яка використовується при запаленні суглобів, сухожиль і зв’язок. Ефект в основному пов’язаний з наявністю іридоїдних глікозидів, таких як гарпагозид та арпагід. Також завдяки своєму гіркому смаку він стимулює виділення травних соків, що дозволяє використовувати його при розладах апетиту, розладах шлунка та захворюваннях печінки. Щоденно використовується 4,5 г сировини. Найчастіше випускається у формі добавок, а доза визначається виходячи з значення, заявленого виробником.

Живокіст

Популярна сировина, проте застосовується вона тільки для зовнішнього застосування, а її ефект зумовлений пірролізідиновими алкалоїдами. Живокіст має протизапальні властивості, прискорює регенерацію кісток та суглобів та скорочує терміни лікування забитих місць, розтягувань та тупих травм. У мазі та мазиди його дозують у концентрації від 5 до 20 г/100 г препарату. Його не можна використовувати понад 4-6 тижнів на рік. Також його не можна наносити на пошкоджену шкіру.

Ашваганда

Багаторічні дослідження показали, що використання цього засобу зменшує біль у суглобах та робить їх міцнішими, захищаючи колаген від руйнування. Необхідно взяти 3-5 г сушеного кореня або 300-500 мг стандартизованих екстрактів на 15%. Не слід поєднувати зі стимуляторами, анксіолітиками та антидепресантами.

Індійський кунжут

Любите кунжут? Тоді у нас для вас добрі новини! Дослідження показали, що кунжутна олія підвищує ефективність лікування захворювань суглобів (навіть дегенеративних). Це багате джерело вітамінів групи В (В1, В2, В3 та В6). Крім того, він містить багато незамінних амінокислот і, отже, є добрим джерелом білка, заліза, цинку, міді, кальцію та магнію.

Дика троянда

Регулярно приймаючи дику троянду протягом мінімум 3 місяців, трава знімає запалення суглобів та підвищує їхгнучкість. Ви також можете приймати його у таблетках, у вигляді джему, соку або чаю. Незалежно від форми це не зменшує ефекту засобу.

 1. При настанні болю – використовуйте спеціальні ліки

Якщо вас турбують сильні болі – необхідно звернутися до лікаря, який проведе ретельну діагностику та призначить низку знеболювальних та протизапальних препаратів. Для підвищення ефективності можна використовувати місцеві мазі на основі диклофенаку або етономату. Ці речовини є ефективними і, безумовно, ми відчуємо полегшення після їх використання. Якщо біль посилюється, не зникає або виникає часто – візит до лікаря вам суворо обов’язковий.

 1. Живіть суглоби – використовуйте глюкозамін, колаген та хондроїтин

Глюкозамін – це органічна сполука, яка є попередником низки біомолекул. Хондроїтин є одним із основних компонентів суглобового хряща. Колаген, з іншого боку, є білком, що становить основний компонент сухожиль. Три вищезгадані речовини використовуються комплексно для регенерації суглобів.

 1. їжте желе та субпродукти

Не бажаючи вдаватися до хімічних ліків чи біологічно активних добавок, ви можете замінити їх на продукти з високим вмістом необхідних для нормальної роботи суглобів речовин. До таких відносять желе зі свинячих/курячих ніжок, які багаті на колаген та інші компоненти, необхідні для регенерації суглобів. Щоб запобігти захворюванню на суглоби, використовуйте помірні фізичні вправи без значного впливу на них. Також не забувайте підтримувати нормальну вагу свого тіла та дотримуватися дієти, багатої кальцієм та мінералами.

Читать далее
icon 05 04 2019

Остеопороз: симптоми, лікування, профілактика

Остеопороз є системним захворюванням скелета, що характеризується зниженням маси та якості кісткової тканини, що призводить до підвищеної

(більше…)

Читать далее
icon 26 03 2019

Розтягнення м’язів. Що робити, як лікувати?

Розтяг сухожилля являє собою внутрішнє анатомічне порушення цілісності опорно-рухової системи, (більше…)

Читать далее
icon 20 03 2019

Глюкозамін та його роль для здоров’я ваших суглобів

 Напевно вас часто турбують болі в суглобах, а в кістках простежується характерний хрускіт?! Якщо так, значить ця стаття написана спеціально для вас. (більше…)

Читать далее
icon 13 03 2019

Як прискорити реабілітацію після травми?

 Травмування – малоприємний процес, який супроводжується тривалим реабілітаційним періодом. (більше…)

Читать далее
icon 06 03 2019

Бандажі для шиї. Особливості вибору

 У період реабілітації після травм, а також за наявності хронічних захворювань шийного відділу хребта, дуже важливо надати необхідну підтримку шиї. (більше…)

Читать далее
icon 18 02 2019

Користь компресійного трикотажу Aurafix

Компресійні способи лікування судинних захворювань були відомі ще в давні часи. У наш час компресійний трикотаж застосовується дуже активно для профілактики та лікування варикозної хвороби.

(більше…)

Читать далее
icon 15 02 2019

Реабілітація після операції на колінному суглобі

Артроскопічна операція – це процедура, при якій внутрішні структури суглоба можуть бути досліджені та виліковані за допомогою хірургічних інструментів, введених у суглоб через маленькі розрізи довжиною близько 5-10 мм.

(більше…)

Читать далее
icon 07 02 2019

Корсет для попереку, у яких випадках він необхідний?

Розвантажити нижню область хребта при травматичних ураженнях, у момент загострення захворювань допоможе корсет для попереку.

(більше…)

Читать далее
icon 28 01 2019

Чи можна займатися спортом при артриті та артрозі

Хороший стан здоров’я— перша ознака благополуччя в житті, але коли від вас не відстають болячки і болі, у вас залишається мало можливостей радіти тому хорошому, що пропонує вам життя. Саме це відбувається, якщо у вас артрит.

(більше…)

Читать далее
icon 25 01 2019

Чому набрякають ноги в літаку, і як цього уникнути

Навіть не дуже тривалий переліт, сумно позначається на здоров’ї кровоносних судин. Що робити, щоб злітати та приземлятися без шкоди?

У будь-якої людини у певному віці, особливо у людей похилого віку і народжували жінок, у венах таза і нижніх кінцівок утворюються тромби, про які більшість навіть не здогадується.

Чому набрякають ноги після польоту

Під час зльоту та посадки при подоланні сил гравітації циркуляція крові в організмі змінюється, вона починає приливати до нижніх кінцівок. Це загрожує двома неприємностями – розширенням вен (варикозом) та відривом тромбів від внутрішніх стінок вен. Закупорка вен, що ведуть до серця або легким, тромбами, що відірвалися, може викликати гостру правошлуночкову недостатність або тромбоемболію легеневої артерії. Подібні стани не піддаються серцево-легеневій реанімації. Тому головне – запобігти появі цих ускладнень авіаперельоту.

Як літати в літаку без набряків

 • Відни потрібно компенсувати. Для профілактики розширення вен та відривів тромбів необхідно використовувати спеціальний компресійний трикотаж – колготки або гольфи.

Компресійні гольфи та колготки підсилюють м’язовий тонус вен, сприяють ефективної циркуляції венозної крові знизу вгору, запобігають появі тромбів, що вільно переміщаються.

Продається компресійний трикотаж у спеціальних магазинах, підбирається строго індивідуально за розміром ноги. Одягати колготки та гольфи з компресійним ефектом слід удома перед польотом згідно з інструкцією до них.

 • Крім компресійного трикотажу слід вибрати зручне не вузьке взуття для польоту. Якщо переліт має бути довгий і особливо в зимовий час, візьміть із собою змінне легке взуття, щоб ноги могли відпочити.
 • Сидіти в кріслі літака слід правильно, уникаючи положення «нога на нозі». Періодично слід робити гімнастику для ніг, ворушити ногами, змінювати положення тіла, періодично вставати та прогулюватися літаком.
 • При необхідності слід робити легкий масаж для ніг. Власники крісел у перших рядах літаків деяких типів можуть витягнути ноги вперед або покласти їх вище.
 • Перед польотом за 2-3 години варто прийняти невелику дозу аспірину (75-100 міліграмів). Як відомо, аспірин є засобом боротьби з тромбами.

Людям, які страждають на хронічну венозну недостатність або варикозну хворобу, рекомендується більш тривале використання компресійного трикотажу.

Читать далее
icon 10 01 2019

Наколінник при артрозі колінного суглоба – навіщо потрібен і як вибрати?

Артроз – захворювання, що характеризується перебігом хронічних дегенеративно-дистрофічних змін хрящів та суглобів.

(більше…)

Читать далее
icon 03 01 2019

Наколінники Aurafix при заняттях спортом

Під час спорту всі системи організму людини працюють інтенсивно. Опорно-руховий апарат піддається великому навантаженню, тому в процесі тренувань дуже важливо дотримуватися принципу поступового збільшення фізичних навантажень, щоб м’язи встигали зміцнюватися і створювали міцний корсет. На жаль захворювання суглобів – далеко не рідкість, що найбільше зустрічається не тільки у професійних спортсменів, а й у любителів активної життєдіяльності. Якщо спорт – панацея від багатьох захворювань, тоді чому поряд з користю він здатний завдати шкоди людині? Чи можна тренуватися при захворюванні суглобів і як позбутися болю в колінах після бігу, фітнесу чи ходьби? Про все це ви дізнаєтеся далі з нашої статті.

Кому необхідно обережно ставитися до занять спортом?

Безперечно, спорт – головний супутник здорового способу життя. Ранкова зарядка, легка пробіжка, гімнастика, йога, пілатес – це благотворно впливає на стан нашого організму і прискорює обмінні процеси, стимулюючи роботу внутрішніх систем. Однак при значних навантаженнях, нерегулярних тренуваннях та іншому фанатизмі ваше здоров’я може постраждати. До найпроблемніших видів спорту відносять:

 • Важка атлетика;
 • Футбол;
 • Хокей;
 • Фігурне катання;
 • Скелолазіння;
 • Будь-які види боротьби;
 • Велоспорт;
 • Великий теніс.

Якщо хоча б один із перерахованих вище видів спорту є вашим хобі – тоді вам необхідно з обережністю ставитися до тренувань, оскільки це найбільш травматичні види фізичної активності.

 

Також за наявності хронічних захворювань серцево-судинної та дихальної систем, а також у реабілітаційний період після травм або операцій до занять спортом необхідно поставитися вкрай обережно. Якщо нещодавно ви отримували будь-яку травму або перенесли операцію – обов’язково проконсультуйтеся з вашим лікарем щодо максимально допустимих фізичних навантажень.

Біг і здоров’я

Легка атлетика – найбільш доступний, простий і ефективний вид спорту, який популярний серед усіх народностей, але навіть такий вид фізичної активності може завдати величезної шкоди вашим суглобам. Якщо часто після бігу чи ходьби ви відчуваєте біль у ногах та суглобах – це є головною ознакою того, що у роботі вашої опорно-рухової системи щось не так. Можливо ви страждаєте на артрит, артроз, остеохондроз або будь-яке інше захворювання, яке і є причиною болю в колінах після фізичних навантажень. У будь-якому випадку для того, щоб усунути цю проблему, необхідно звернутися до лікаря для повної діагностики вашого опорно-рухового апарату. Тільки лікар зможе точно визначити стадію хвороби та призначити необхідне лікування.

 

Біль у колінах після бігу. Причини

Біль у колінах після бігу може свідчити про такі патології:

 • Вивих колінної чашки;
 • Розтягування зв’язок;
 • Розрив зв’язок;
 • Травмування меніска;
 • Порушення в роботі судин;
 • Артирт, бурсит, тендиніт, періартрит, ревматизм, артроз.

Якщо після бігу у вас болять суглоби – перше, що необхідно зробити – максимально їх стабілізувати. Через те, що внутрішні тканини піддаються різним деструктивним процесам (або через слабкий тонус м’язів) – суглоб не може повноцінно функціонувати. Внаслідок підвищених навантажень можуть запалитися нервові закінчення, що у більшості випадків призводить до прояву такого неприємного симптому як біль у колінах після бігу. Необхідно зафіксувати суглоб у нерухомому положенні, щоб зменшити його тертя та розхитаність, а допоможуть це зробити спеціальні наколінники Aurafix.


Наколінники Aurafix для безпечних занять спортом

Незалежно від виду активної фізичної діяльності необхідно захищати суглоби від перенапруги. По-перше, завжди дотримуйтесь принципу планомірних навантажень, по-друге використовуйте додаткове екіпірування, яке допоможе зберегти цілісність ваших суглобів. Особливо це стосується професійних спортсменів, а також непідготовлених аматорів та пацієнтів із хронічними захворюваннями. Наколінники Аурафікс допоможуть якісно зафіксувати суглоб і таким чином застерегти його від високих навантажень. Наколінники забезпечать хорошу амортизацію під час аеробних навантажень і допоможуть зняти напругу з колін при статичних навантаженнях (наприклад, заняття легкою атлетикою).

Injuries – sports running knee injury on woman

Наколінники Aurafix мають наступну низку переваг:

 1. Забезпечують абсолютну безпеку під час занять спортом;
 2. Надійно стабілізують суглоб;
 3. Не передавлюють м’які тканини, сприяючи нормальному кровообігу;
 4. Забезпечують хорошу амортизацію під час бігу та інших аеробних навантажень;
 5. Є відмінним профілактичним засобом проти захворювань суглобів;
 6. Виконані з натуральних матеріалів, які не викликають алергію та роздратування;
 7. Міцні, мають тривалий термін експлуатації;
 8. Сприяють виробленню витривалості під час тренувань.

При заняттях спортом – головне правило не нашкодити своєму здоров’ю. Перед початком тренування обов’язково проведіть розминку, щоб розігріти м’язи. Пам’ятайте, що навантаження має даватися поступово. Якщо ви хочете отримувати справжнє задоволення від спорту, позбавитися будь-яких хворобливих відчуттів – наколінник Аурафікс стане вашим незамінним атрибутом при заняттях фізкультурою.

Ви можете купити наколінники Aurafix на нашому інтернет-магазині. Ми надаємо клієнтам широкий вибір екіпірувальних бандажів, які зроблять ваші заняття спортом не тільки ефективними, а й безпечними.

Читать далее
icon 18 12 2018

Компрессионное белье после липосакции: как правильно подобрать и носить?

Ліпосакція є одним з найшвидших і ефективних методів боротьби з жировими відкладеннями, проте дана операція не така проста, як спершу могло б здатися. У процесі хірургічного оперування шкіра пацієнта не встигає адаптуватися до нових контурів тіла, в результаті після оперативного втручання ви ризикуєте отримати пухку обвислу шкіру, яка позбавить вас величезної частки привабливості. На щастя, сьогодні медицина вигадала безліч способів боротьби з обвислою шкіри після ліпосакції, одним з яких є компресійна білизна.

Для чого необхідна компресійна білизна після ліпосакції?

Можна перераховувати безліч переваг компресійної білизни як такої, проте після ліпосакції цей трикотаж є просто незамінним для вашого тіла. Компресійна білизна після ліпосакції використовується для:

 1. Мінімізація ускладнень після операції. Через оперативне видалення жирових клітин постраждати може не тільки шкіра, а й внутрішні органи. Компресійний трикотаж забезпечує рівномірний розподіл тиску, надає підтримку внутрішніх органів та забезпечує необхідну вентиляцію;
 2. Зняття набряклості. Доволі часто після ліпосакції на тілі пацієнта утворюються набряки та пухлини. Компресійна білизна зменшує кровотечу, за рахунок чого припухлості сходять набагато швидше, а реабілітаційний період суттєво скорочується;
 3. Скорочення дренажних виділень. Нерідко внаслідок ліпосакції в області оперування шкіра німіє, а з-під неї виділяється дренажний секрет. Щоб позбутися такого явища – необхідно носити компресійну білизну протягом одного місяця.

Також компресійна білизна після ліпосакції:

 • Допомагає усунення больових відчуттів;
 • Запобігає розходженню швів після операції;
 • Скорочує розміри післяопераційних гематом;
 • Надає легкий масажний ефект;
 • Сприяють нормалізації кровообігу;
 • Відновлюють лімфодренаж;
 • Активізує обмін речовин;
 • Прискорює регенераційні процеси;
 • Відновлюють пружність та еластичність шкірного покриву;

Для того, щоб шкіра повністю відновилася і набула колишню чутливість, крім компресійного трикотажу необхідно займатися кардіо-тренуваннями (фітнес, аеробіка, пілатес, легка атлетика тощо), а також обмежити щоденний калораж раціону, не вживати солодке та борошняне. Також рекомендується додати до свого раціону комплекси вітамінів для покращення стану шкіри (ретинол, рибофлавін, піридоксин, фолієва кислота та ін.).

Як правильно підібрати та носити?

Для того щоб трикотаж справив максимально сприятливий ефект – дуже важливо правильно вибрати коригуючу білизну. Існує безліч різновидів трикотажу, що стягує: шортики, труси, бандажі, панчішки, що стягують, а також спеціальну білизну для підтримки тканини шиї та обличчя.

Розмір

Врахуйте, що в міру спаду набряклості, прооперована зона буде зменшуватися в розмірах, відповідно вам знадобиться білизна на розмір менше. Передбачте, щоб у моделі, що підбирається, були різнорівневі гачки і застібки. Так ефект компресійної білизни зберігатиметься на довше. І обов’язково проконсультуйтеся з хірургом перед покупкою білизни. Лікар зможе призначити вам необхідну модель компресійного трикотажу індивідуально.

Ступінь компресії

Ступінь компресії білизни після ліпосакції має бути оптимальною. Якщо при надяганні корсету або бандажу ви відчуваєте явний дискомфорт та ріжучі відчуття – виберіть модель на розмір більше. Дуже стягуюча білизна може порушити кровообіг у тканинах.

Склад

Тканина, з якої виготовлена білизна, повинна включати тільки натуральні компоненти, які добре пропускають повітря та вологу. Оптимальний склад якісної білизни повинен включати: бавовняну тканину та синтетичні компоненти у вигляді лайкри, нейлону або спандексу. Усі складові мають бути гіпоалергенними, особливо якщо у вас є чутливість до алергенів.

Відсутність швів

Краще всього вибирати білизна, що тягне, виготовлене за безшовною технологією. Відсутність швів не травмує шкіру, перешкоджає порушенню лімфотоку та кровообігу.

Носити компресійну білизну необхідно щодня, а знімати тільки при прийнятті водних процедур, які можна проводити не швидше, ніж через тиждень після оперування. Деякий час після операції ви повинні спостерігатися вашим лікарем, який повинен контролювати загоєння рубців і стан вашого організму в цілому. Компресійна білизна Аурафікс – це чудовий помічник у відновленні вашого тіла після операції. У нас ви можете купити компресійний трикотаж після ліпосакції за найсприятливішими цінами.

 

Читать далее
icon 14 12 2018

Після тенісу болить лікоть: як лікувати тенісний лікоть?

Латеральний епікондиліт, або як у народі його ще називають «лікоть тенісиста», являє собою захворювання верхніх кінцівок, при якому пацієнт відчуває біль у лікті і прилеглій до нього зоні внаслідок запальних процесів з- за мікротравм сухожиль, що утворилися під час перевантаження суглоба.

Часто епікондиліту піддаються професійні спортсмени і люди, чия діяльність пов’язана з багаторазовими згинально-розгинальними рухами передпліччя (столяри, маляри, тенісисти, пакувальники і т.д). Також існує ще один різновид даного захворювання – медіальний епікондиліт або «лікоть гольфіста».  За ступенем поширеності латеральний тип зустрічається набагато частіше за медіальний, а страждають ним в основному люди віком від сорока до п’ятдесяти років незалежно від гендерної приналежності.

Причини епікондиліту

Це захворювання може протікати як у хронічній, так і в гострій формі. Гострий епікондиліт може виникнути після одноразової перенапруги суглоба, а хронічний тип хвороби може протікати як яскраво, так і безсимптомно. Причиною «ліктя тенісиста» часто стають такі фактори:

 • Постійна м’язова напруга руки, внаслідок якої утворюються мікротравми м’язів і сухожиль, що призводить до запального процесу тканин;
 • Вікова деструкція кісткової, м’язової тканини та сухожилля;
 • Генетична схильність;
 • Хронічно слабкі зв’язки;
 • Будь-які інші порушення в роботі опорно-рухової системи.

Група ризику

Найчастіше латеральному епікондиліту піддаються такі категорії пацієнтів:

 • Старі люди у віці від сорока до шістдесяти років і старше;
 • Професійні спортсмени (теніс, важка атлетика, будь-які види боротьби, бокс);
 • Деякі види професій (кулінари, столяри, маляри, лікарі, будівельники, шофери, музиканти, художники тощо).

Як визначити наявність епікондиліту?

Якщо вас часто турбують болі в передпліччі, радимо вам звернути увагу на найчастіші симптоми епікондиліту. Своєчасне виявлення хвороби та вживання необхідних заходів щодо її лікування дозволять уникнути ускладнень у майбутньому, а також суттєво скоротять тривалість терапії.

Найчастіше епікондиліт характеризується наступним рядом симптомів:

 • Хворобливі відчуття у зовнішній частині ліктя, що віддають у передпліччя. Біль при цьому має гострий і пекучий характер;
 • Коли хвороба вже перейшла в хронічну форму, біль стає ниючий і тупий;
 • Під час здійснення обертальних рухів або хапання в лікті з’являється біль з тенденцією наростання;
 • При гострій формі перебігу хвороби біль у лікті відчувається навіть при дотику до суглоба;
 • Болі посилюються переважно в нічний час;
 • М’язи передпліччя стають слабкими;
 • З’являється скутість ліктя та пальців;
 • Іноді на місці запалення виникає почервоніння;
 • На пізніх стадіях біль у лікті виникає буквально від простого рукостискання або підняття порожнього посуду (кухлі, чашки, склянки тощо).

Як лікувати тенісний лікоть?

Лікуванням латерального та медіального епікондиліту повинен займатися травматолог, хірург або ортопед. Тільки фахівець може достовірно визначити форму та стадію вашої хвороби, а також призначити відповідне лікування. Зазвичай терапія лікування епікондиліту включає:

 1. Абсолютний виняток навантаження на суглоб при гострій формі хвороби, а також обмеження напруги при хронічній;
 2. Масаж і фізіотерапевтичний вплив;
 3. Медикаментозний спосіб лікування;
 4. Лікувальна фізкультура;
 5. Епікондилітний бандаж.

При лікуванні епікондиліту необхідно звільнити суглоб від навантаження і намагатися зайвий раз не турбувати кінцівку. Фахівець, який часто лікує, призначає курс лікувального масажу і комплекс фізіотерапевтичних процедур. Виходячи з індивідуальних особливостей перебігу вашої хвороби, лікар також може призначити деякі протизапальні препарати та анальгетики, здатні усунути больовий синдром. Коли хвороба відходить до стадії ремісії, призначається лікувальна фізкультура, націлена на зміцнення м’язів та сухожиль.

Бандаж допоможе зняти болючі відчуття в лікті і стане ефективним способом при лікуванні тенісного ліктя.

Читать далее
icon 28 11 2018

Як дізнатися, чи є сколіоз (швидкий тест)

Сколіоз – досить поширене захворювання, яке характеризується викривленням хребта. Чим раніше виявити патологію – тим ефективніше вона піддасться лікуванню надалі, тому дуже важливо знати, як виявити сколіоз на ранній стадії. Діагностувати сколіоз можна самостійно, оскільки це захворювання протікає поряд з деякими ознаками, про які повинен знати кожен.

Види та стадії сколіозу

Існує кілька різновидів викривлення хребта. Залежно від конкретного виду, захворювання піддаватиметься лікуванню по-різному. Отже, розрізняють:

 • Вроджений сколіоз. Утворюється внаслідок родової травми або неправильного розвитку плода в утробі матері;
 • Придбаний сколіоз. Найбільш поширений вид патології, який розвивається через тривалі порушення постави;
 • Посттравматичний сколіоз. З’являється після травматизму спини.

 

У першу чергу сколіоз небезпечний тим, що на перших стадіях викривлення хребта хвороба ніяк не проявляє себе і помітити її неозброєним оком досить складно. Розрізняють чотири ступені деформацій:

 1. Викривлення хребців не більше ніж на 10°;
 2. Бічний відхилення хребетного стовпа на 10-25°. На даному етапі викривлення можна побачити візуально;
 3. Викривлення хребта на 26-50°;
 4. Викривлення хребта на 50° і більше. Найчастіше цей тип викривлення є наслідком травматизму спини.

Способи діагностики сколіозу в домашніх умовах

А) Швидкий тест на сколіоз у домашніх умовах полягає в наступному: щоб визначити наявність та ступінь сколіозу, необхідно провести порівняння лівого та правого «трикутників». Трикутниками називають простір, що утворюється між поверхнею тіла та опущеною рукою. Для цього попросіть когось із близьких ретельно розглянути вашу спину ззаду. Якщо візуально просторові трикутники хоч якось відрізнятимуться – значить у вас сколіоз.

Б) Якщо ви хочете діагностувати сколіоз у дитини – поспостерігайте за тим, в якій позі він знаходиться під час сидіння за столом і постарайтеся визначити наскільки природна постава і прогин спини. Якщо ви помітите хоча б невеликі відхилення – значить, швидше за все, з хребтом щось не так.

В) Ще один перевірений метод діагностики сколіозу в домашніх умовах ґрунтується на візуальному дослідженні лопаток. Для цього необхідно рівно підвестися, при цьому руки повинні вільно звисати «по швах». У здорової людини лопатки випиратимуть на однаковому рівні, тоді як у хворого на сколіоз одна з лопаток випиратиме сильніше.

Г) Ви також можете визначити наявність сколіозу в домашніх умовах самостійно. Стати спиною до рівної стіни (важливо, щоб унизу не було нерівного або занадто плинтуса, що надто випирає), і максимально розправте плечі, намагаючись притиснутися до стіни лопатками, п’ятами і головою. У такому положенні за наявності сколіозу ваш кулак безперешкодно пройде між спиною та стінкою.

Якщо в ході діагностики ви виявили у себе або свою дитину хоча б одну ознаку сколіозу – необхідно терміново звернутися до лікаря, оскільки на ранніх стадіях сколіоз краще піддається лікуванню. Зазвичай у таких випадках лікарі призначають комплекс гімнастичних вправ, а також коректори постави та посилені бандажі з ребрами твердості. Щоденне застосування бандажа або коректора постави супроводжує коригування хребетного стовпа, і весь час тримає м’язи спини та хребет у тонусі. На нашому сайті представлені кращі моделі коректорів постави Аурафікс, які ви можете купити по доступним та сприятливим цінам.

 

Читать далее
icon 21 11 2018

Ортопедична подушка з ефектом пам’яті при остеохондрозі

Остеохондроз шийного відділу хребта – це неприємне захворювання, яке характеризується дискомфортними відчуттями у ділянці шиї. При шийному остеохондрозі людина постійно відчуває біль у потилиці, нерідко відчуває запаморочення, оніміння пальців і поколювання в кінцівках. У шиї з’являються відчуття «здеревіння», що сковують.

Якщо ви страждаєте на шийний остеохондроз – ортопедична подушка з ефектом пам’яті стане для вас справжнім порятунком. Занадто м’які або тверді пір’яні або синтепонові подушки супроводжують неправильне положення шиї під час сну, тоді як ортопедична подушка робить положення шиї правильним, і після сну людина відчуває бадьорість і приплив сил.

Чим відрізняється звичайна подушка від ортопедичної?

Під час сну на звичайній подушці жорсткої жорсткості хребет приймає неправильне положення. Природним становищем хребта є позиція, коли він шийний відділ стає повноцінним продовженням грудного (тобто обидва відділу розташовані одному рівні). Коли подушка надто м’яка, шия втрачає необхідну підтримку, а шийний відділ деформується. Це і стає причиною ранкових болів у м’язах шиї, а також відчуття пригніченості та втоми. Надто жорстка висока подушка, навпаки, супроводжує те, що шия опиняється у піднесеному положенні, що також є деформацією хребетного переходу двох відділів.

Звичайна подушка виконана у квадратній або прямокутній формі та має різний ступінь жорсткості. На відміну від звичайної, ортопедична подушка виконана в анатомічній формі, при якій шия займає правильне положення, судини не передавлюються, а кров нормально функціонує за артеріями та капілярами.

Що таке ефект пам’яті та як він проявляється?

Ортопедичні подушки з ефектом пам’яті виготовляються із високоеластичного спіненого поліестеру. З погляду фізичних характеристик цей матеріал реагує на вагу, тиск, форму і температуру тіла людини. Таку подушку по праву можна назвати індивідуальною подушкою, оскільки вона зберігає форму шийного відділу хребта свого господаря і поступово повертає форму без механічних факторів, що впливають.

Користування ортопедичної подушки

Ортопедичні подушки для сну мають наступну низку переваг:

 1. Зниження больового синдрому в шиї та хребті;
 2. Міцний та здоровий сон;
 3. Налагодження циркуляції крові та клітинного обміну речовин;
 4. Корекція постави
 5. Максимальний комфорт під час сну;
 6. Індивідуальний ефект пам’яті;
 7. Гіпоалергенність матеріалів;
 8. Профілактика сколіозу;
 9. Позбавлення хронічної втоми та недосипів;
 10. Оптимальний рівень жорсткості подушки.

Як ви могли помітити, користь ортопедичної подушки просто незаперечна. Якщо у вас вже є проблеми з шийним відділом хребта – обов’язково використовуйте ортопедичну подушку під час сну. Це додасть вам бадьорості та сил.

Види ортопедичних подушок

Ортопедичні подушки для сну розрізняються за своєю формою та розмірами. Відрізняють подушки у формі валика та рогалика. Також є прямокутні подушки з розташованими валиками по краях та центральним заглибленням, а також прямокутні подушки з валиком, розташованим у центрі. Різні модифікації ортопедичних подушок не відрізняються між собою за ефективністю, вони виготовлені виробниками для того, щоб людина могла вибрати максимально комфортну за індивідуальними відчуттями подушку.

Де купити ортопедичну подушку?

Купити ортопедичну подушку ви можете прямо на сайті нашого інтернет магазину, а також у роздрібній мережі магазинів Медтехніка Ортосалон. Ми надаємо широкий асортимент ортопедичних виробів, які ефективно виконують функцію підтримки та забезпечення максимального комфорту. Доступні ціни, широкий асортимент та якісна продукція – наші головні переваги!

Читать далее
icon 21 11 2018

У чому користь коректора постави Aurafix для дорослих?

На сьогоднішній день сколіоз є досить поширеною патологією хребта. Крім візуального викривлення постави, сколіоз здатний принести безліч незручностей, що згодом може призвести до розвитку важких захворювань опорно-рухового апарату. Правильна постава – це головний показник здоров’я, це ще й ознака краси, і навіть впевненості у собі.

Сколіоз у дорослих набагато важче піддається коректуванню, ніж викривлення хребта у дітей. Однак вилікувати сколіоз у зрілому віці можна. Для цього потрібно дотримуватися кількох правил, про які далі йтиметься в цій статті.

Симптоми сколіозу

Патологічне викривлення хребта дається взнаки у формі наступних симптомів:

 • Зміни в ході;
 • Одне плече вище іншого;
 • Асиметрія лопаток та кульшового суглоба;
 • Болі в спині різної етіології;
 • Головний біль;
 • Швидка стомлюваність;
 • Деформація грудної клітки;
 • Дисфункції травної та серцево-судинної систем.

Як позбутися сколіозу?

Якщо ви помітили один або кілька симптомів, перерахованих вище, тоді необхідно звернутися до лікаря, щоб фахівець підтвердив діагноз, а також призначив необхідну терапію, оскільки методи лікування сколіозу відрізняються залежно від ступеня захворювання.

Загалом до методів лікування сколіозу відносять такі:

 1. Комплекс спеціальних гімнастичних вправ. Існують розроблені гімнастичні комплекси, націлені на покращення кровообігу в м’язах, а також налагодження клітинного обміну речовин. Виконувати ці вправи необхідно щодня. Також такі види спорту як: плавання, ігри з м’ячем та лижі допоможуть зупинити процес деформації та позбутися викривлення хребта. Необхідно відзначити, що надмірні фізичні навантаження при сколіозі неприпустимі, тому під час занять спортом потрібно контролювати поставу та не допускати перевтоми. Фізкультурний метод лікування від сколіозу може тривати кілька місяців і кілька років, залежно від ступеня деформації хребта;
 2. Медикаментозна терапія. Багато ортопедів у курс лікування сколіозу також включають деякі медикаменти, дія яких заснована на регенерації кісткової тканини, а також заповнення балансу кальцію в організмі. Правильне харчування та багатий на вітаміни та мінерали раціон – це головна умова повноцінної терапії проти сколіозу. Вживайте велику кількість продуктів, що містять вітаміни B, C, D, E, а також мікроелементи (кальцієм, фосфором та фтором).
 3. Використання спеціальних корсетів та коректорів постави. Коректор постави є незамінним елементом у лікуванні порушень хребта. Призначення корсету корсету здійснює лікар з урахуванням індивідуальних особливостей перебігу вашого захворювання.

Ще одним радикальним методом лікування сколіозу є хірургічне втручання, яке застосовується у крайніх випадках, коли захворювання не піддається фізкультурній та медикаментозній терапії, а також на останніх стадіях перебігу хвороби.

Коректори постави Aurafix. Ефективність

Коректор постави допомагає тримати спину рівною, а також надає необхідну підтримку спини, знімаючи навантаження з хребта. Коректори постави Аурафікс для дорослих – це ефективний спосіб лікування, який допоможе позбавитися сколіозу, а також придбати красиву та рівну поставу. Бандажі Аурафікс виготовлені з натуральних гіпоалергенних матеріалів, які добре пропускають повітря та виключають можливість утворення парникового ефекту.

Коректори постави Aurafix оснащені металевими та пластмасовими ребрами жорсткості, які посилюють підтримку хребта та знімають перенапругу плечових суглобів. У процесі застосування бандаж не принесе вам дискомфортних відчуттів, оскільки завдяки правильній анатомічній формі виріб добре прилягає до тіла і є практично непомітним під одягом.

Переваги коректорів постави Аурафікс

Головні переваги коректорів постави Aurafix полягають у наступному:

 • Зміцнення м’язової системи;
 • Налагодження кровообігу;
 • Зниження втоми;
 • Максимальний комфорт використання;
 • Антиалергенність матеріалів;
 • Ефективне коригування хребта.

Профілактика сколіозу

Сколіоз ніколи не прийде у ваше життя, якщо ви будете вести здоровий спосіб життя, займатися спортом, правильно харчуватися і позбавитеся звички сидіти зі зігнутою спиною або в позі нога на ногу. Також ортопеди радять уникати надто м’яких матраців та подушок. Намагайтеся спати на твердій поверхні або на спеціальному ортопедичному матраці.

Щоб спина була рівною та красивою – необхідно суворо дотримуватися всіх вищеперелічених правил, а також використовувати коректор постави Aurafix, купити яку ви можете на сайті нашого інтернет-магазину.

Читать далее
icon 12 11 2018

Дослідження: “Роль ортезування при пошкодженні передньої хрестоподібної зв’язки”

На жаль, повсякденне життя жителів мегаполісів все більше набирає тенденцію до малорухливого способу життя. Сидяча робота, неправильне харчування та мінімальна фізична активність сприяють розвитку захворювань опорно-рухової, серцево-судинної та травної систем.

Звичайно, у низці робочих буднів складно знайти час для інтенсивних тренувань, тому необхідно шукати альтернативні способи, які підвищать активність протягом дня, а також використовувати допоміжні засоби, що дозволяють боротися з наслідками малорухливого життя. Одним із таких засобів є ортопедична подушка для попереку.

Ортопедична подушка для попереку Aurafix. Переваги

Ортопедична подушка під спину – це надувний виріб, який є особливо актуальним серед офісних працівників. Постійне сидіння за комп’ютером веде до того, що м’язи спини починають втомлюватися і втрачати свій тонус, порушується постава, що згодом може призвести до сколіозу. Щоб запобігти виникненню та розвитку цього неприємного захворювання – необхідно періодично розминатися, а також підкладати під поперек ортопедичну подушку.

Ортопедична подушка для спини:

 • Запобігає, мінімізує та усуває біль у спині та попереку різної етіології;
 • Ефективно знімає навантаження з хребта;
 • Є профілактикою бокового зміщення у сидячому положенні;
 • Запобігає застоюванню крові;
 • Коректує поставу;
 • Налагоджує м’язовий тонус спини;
 • Є антиалергенним виробом, який не викликає подразнень;
 • Відмінна альтернатива розминці, а також її ефективне доповнення.

Виходячи з перерахованих вище переваг, можна зробити висновок, що ортопедичні вироби для спини дійсно ефективні. Вони створюють відмінну профілактику захворювань опорно-рухової системи та запобігають розвитку таких неприємних симптомів як болі в спині, ниючі болі в попереку та м’язова втома наприкінці робочого дня.

Види ортопедичних подушок

Існує кілька видів ортопедичних подушок, які відрізняються за такими факторами:

 • Вік. Існують ортопедичні пристрої для дорослих, а також спеціальні подушки для дітей. Оскільки в ранньому віці опорно-руховий апарат активно розвивається – дуже важливо стежити за поставою дитини. Щоб хребет правильно формувався, а постава була красивою, необхідно постійно стежити за правильністю положення спини. Оскільки батьки не завжди знаходяться поруч, ортопеди радять купувати дітям ортопедичні подушки. Це веде до зниження ризику розвитку сколіозу та інших проблем зі спиною;
 • Спосіб фіксації. Ортопедичні подушки розрізняють способом фіксації до поверхні. Сьогодні виробники пропонують ортопедичні подушки для автомобіля, а також ортопедичні подушки на стілець та крісло;
 • Наявність вбудованого масажного пристрою. Деякі моделі подушок мають вбудовані міні-масажери. Такі вироби не тільки підтримують м’язи спини, але й мають масажний ефект;
 • Якість. Ортопедичні подушки виготовляються як із натуральних, так і з синтетичних матеріалів. Вартість ортопедичної подушки залежить від якості та надійності виробу, а також від складу базового матеріалу.

Показання до використання ортопедичної подушки Aurafix

Основними факторами, за яких використання ортопедичної подушки є вкрай необхідним, є:

 1. Офісна, сидяча робота;
 2. Низький рівень активності протягом дня;
 3. Порушення постави;
 4. Болі в спині різної етіології та інтенсивності;
 5. Радикуліт;
 6. Остеохондроз;
 7. М’язова втома наприкінці робочого дня;
 8. У період реабілітації після травм хребта;
 9. Робота, пов’язана з навантаженням на спину та поперек;
 10.  Спортивна активність у вигляді гімнастики, танців, а також інших видів спорту, пов’язаних із навантаженням
Читать далее
icon 12 11 2018

У яких випадках потрібно носити наколінник Aurafix під час бігу?

Біг вимагає від людини більших енергетичних витрат. Під час високої фізичної активності всі системи людського організму починають активно функціонувати, таким чином прискорюється метаболізм, налагоджується робота серцево-судинної та дихальної систем, зміцнюється опорно-руховий апарат. Незважаючи на всі переваги бігу, легка атлетика також може завдати шкоди здоров’ю, а насамперед суглобам. Під час бігу посилюється ударне навантаження на стопи, а також колінний та гомілковостопний суглоби. Щоб знизити це навантаження, необхідно носити правильне ортопедичне взуття з гарним ступенем амортизації, а також захищати суглоби спеціальними наколінниками. .

Наколінник Aurafix під час бігу. Навіщо він необхідний?

Як уже говорилося вище, біг провокує збільшення ударного навантаження на суглоби, таким чином страждають сухожилля, кістки, порушується м’язовий тонус. Дуже часто у непідготовлених людей, які починають займатися легкою атлетикою, а також, навпаки, у професійних спортсменів, після бігу починають хворіти на коліна. Це говорить про порушення в роботі суглобів і про те, що необхідно захищати суглоби спеціальним еластичним екіпіруванням.

 

Наколінник Aurafix – це відмінний захист суглобів під час занять спортом, оскільки цей еластичний виріб сприятливо впливає на суглоби під час бігу, а саме:

 • знижує ударне навантаження:
 • ефективно фіксує колінний суглоб;
 • не викликає дискомфорту;
 • вбирає надлишки вологи;
 • запобігає розтягуванню та травмам;
 • добре пристосовується до анатомічної форми коліна;
 • знижує ризик рецидивів хронічних захворювань опорно-рухового апарату;
 • розвиток артрозу, артриту.

Як правильно вибрати наколінники для бігу?

Те, що наколінники Aurafix під час пробіжки є просто незамінними, ми вже з’ясували, тепер необхідно зрозуміти як правильно вибрати наколінники Аурафікс для бігу, щоб вони мали максимальний профілактичний ефект і зручно сиділи на тілі.

При виборі наколінників звертайте увагу на такі критерії:

 1. Ступінь фіксації. Наколінник повинен надійно прилягати до коліна та добре фіксувати суглоб;
 2. Ступінь комфорту. При надяганні наколінників не повинно бути дискомфорту. Екіпірування не повинно натирати, надмірно здавлювати шкіру та сковувати рухи;
 3. Вологовсмоктувальні властивості. Під час тренування спортсмен потітиме, тому матеріал, з якого виготовлений наколінник, повинен мати хороші вологовбиральні властивості;
 4. Стійкість до деформації. Якісний наколінник повинен мати стійкість до механічного впливу, таким чином він прослужить вам набагато довше;
 5. Стійкість до прання. Наколінники повинні добре переносити прання в машинці або вручну, тому при покупці звертайте увагу на склад матеріалу, з якого вони виготовлені.

 

Профілактичні властивості наколінників

Дуже часто професійні спортсмени використовують подібне екіпірування для того, щоб запобігти різноманітним травмам і розтягуванням. Використання спортивних наколінників також рекомендується атлетам-початківцям, оскільки їх м’язи ще не адаптовані до інтенсивних тренувань. Наколінники Аурафікс допоможуть запобігти травматизму та підготують ваші ноги до високопродуктивних тренувань. Еластичні наколінники дозволяють зберегти здоров’я суглобів і зроблять заняття спортом приємними і легко переносимими.

Види спортивних наколінників

Серед широкого спектру спортивного екіпірування ви можете зіткнутися з такими моделями наколінників:

 • Наколінники у вигляді еластичних бинтів (ступінь фіксації регулюється спортсменом самостійно);
 • Наколінники у вигляді ременів (надають сильну фіксацію, використовуються у профілактичних цілях проти травм);
 • Неопренові наколінники з фіксатором (з ременями для регулювання фіксації).

Перед покупкою наколінника бажано попередньо проконсультуватися з лікарем, особливо за наявності захворювань опорно-рухової системи. Наколінник не повинен сильно перетискати суглоби, щоб не порушувати циркуляцію крові. Якщо ви тільки починаєте займатися – суперечкативні наколінники Аурафікс стануть відмінним профілактичним засобом проти травм.

Де купити наколінник Aurafix?

Ви можете купити наколінник Aurafix прямо на сайті нашого інтернет-магазину. Ми надаємо високоякісне спортивне екіпірування від найкращих та перевірених виробників. Висока якість пропонованої нами продукції обумовлює тривалий експлуатаційний термін виробів, а сприятливі ціни поряд з високою якістю роблять нашу продукцію унікальною на ринку спортивного інвентарю.

Читать далее
icon 19 02 2018

Дослідження: “Роль ортезування при пошкодженні передньої хрестоподібної зв’язки”

Ортопедичні фіксатори Aurafix для колінного суглоба взяли участь у медичному дослідженні  “Роль ортезування при пошкодженні передньої хрестоподібної зв’язки”. Результати були опубліковані в журналі “Ортопедія, Травматологія та Протезування”. Подивитися його можна нижче за посиланням:

Ортопедія, Травматологія та Протезування</a >

Читать далее
icon 15 08 2017

Як підібрати компресійний трикотаж Aurafix

При захворюваннях судинної системи та порушеннях роботи вен нижніх кінцівок лікарі рекомендують носити компресійний трикотаж Aurafix. Завдяки тому, що він правильно розподіляє навантаження, нормалізується кровотік і знижуються набряки. Залежно від ступеня варикозу та виражених симптомів, призначається відповідний клас компресії.

Класи компресійного трикотажу Aurafix

 • Клас 1. Компресійна білизна Aurafix першого класу компресії рекомендується носити з появою перших ознак варикозу, таких як легка судинна сіточка, набряклість та збільшення підшкірних вен. Тиск: 18-22 мм.рт.ст.
 • Клас 2. Розподілений тиск компресійного трикотажу Aurafix другого класу компресії 23-32 мм.рт.ст. Підійде для користувачів із вираженим тромбофлебітом та варикозом середнього ступеня.
 • Клас 3. При складній венозній недостатності та порушеннях трофіки лікарі призначають антиварикозний трикотаж Аурафікс третього класу компресії з тиском 33-46 мм.рт.ст. Він допоможе в процесі загоєння виразок та тромбозів глибоких вен.
 • Клас 4. Тиск компресійного трикотажу Aurafix четвертого класу компресії перевищує 47 мм.рт.ст. Він необхідний при вроджених аномаліях венозної системи та діагнозі «слоновість ніг».

Як підібрати розмір компресійного трикотажу Аурафікс

Після того, як лікар призначить клас компресійного трикотажу, необхідно визначитися з розміром. Для цього знадобиться вранці, не встаючи з ліжка, зробити кілька вимірів. Ця процедура проводиться саме в ранковий час, щоб на ногах ще не встигли з’явитися набряки. Тоді компресійний трикотаж Aurafix правильно виконуватиме свою функцію. Далі, зіставте свої вимірювання з таблицями розмірів.

stati2

Читать далее
icon 08 08 2017

Ортопедичні устілки Aurafix у боротьбі з плоскостопістю

Набряки, втома та болі в ногах, погіршення постави та ниючі відчуття в попереку – це ознаки неправильного розподілу навантаження тіла на нижні кінцівки під час руху. Для лікування цього захворювання необхідно пройти серйозний курс, який включає лікувальні масажі, гімнастику або навіть хірургічне втручання. Ортопедичні устілки Aurafix при плоскостопості також входять до комплексу, що рекомендується ортопедами.

Функції ортопедичних устілок Aurafix

Якщо послухати рекламні гасла деяких виробників ортопедичних устілок, може здатись, що вони можуть вилікувати від плоскостопості. Це не так. Насправді, устілки лише допоміжний засіб, який виконує такі функції:

 • покращує кровообіг в області стопи;
 • зменшує ударне навантаження на суглоби;
 • утримує стопу у фізіологічно правильному положенні;
 • сприяє комфортній ходьбі.

Устілки Аурафікс виготовлені з термопластику на каркасній основі, тому стабілізують склепіння стопи з частковим заміщенням їх функцій. Вони зносостійкі та надійні. Шкіряне покриття забезпечує зручність ніжці, запобігає виникненню поту та неприємного запаху.

Як вибрати ортопедичні устілки Аурафікс

Для того, щоб ортопедичні устілки Aurafix принесли реальну користь, потрібно правильно їх вибрати і коректно використовувати.

 1. Якщо ви помітили тяжкість та набряклість у ногах, перш за все, необхідно звернутися до професійного лікаря ортопеда. Він виявить ступінь захворювання та призначить додаткові методи лікування.
 2. Виберіть відповідний розмір устілок. Варто зазначити, що в жодному разі не можна використовувати ортопедичні вироби для ніг більшого чи меншого розміру.
 3. Для кожної пари взуття мають бути окремі устілки. Змінювати виріб потрібно через кожні 2-3 місяці.

Компанія Aurafix бажає вам здоров’я та легкості в ногах!

Читать далее
icon 08 08 2017

Що з асортименту Aurafix взяти з собою у подорож

Вирушаєте у закордонну відпустку? Чи доведеться летіти літаком? Під час збору в подорож важливо не лише вивчити умови митниці та особливості країни, але ще й підготувати свій організм до перельоту.

Після авіаперельотів, особливо тривалих, дуже сильно набрякають ноги, з’являються болі в шиї і спині. Виникає почуття, ніби ви розвантажували вагони, замість сидіти в комфортному пасажирському кріслі. У чому ж справа?

Що відбувається з організмом під час перельоту

Затяті мандрівники знають, що якщо летіти в економ-класі та ще й дешевими авіалініями, відстань між рядами крісел дуже маленька. Ноги неможливо витягнути, тому вони перебувають у нерухомому та незручному положенні. Якщо взяти до уваги низький парціональний тиск та нестачу кисню, то ми отримуємо ідеальну ситуацію для розвитку тромбозу глибоких вен.

Після проходження тривалої процедури реєстрації, митного, прикордонного та паспортного контролю у літаку хочеться поспати. Особливо, якщо політ проходить вночі чи рано-вранці. Через незручні крісла та обмежений простір, затікає спина та шия. У результаті, навіть після двох годин, проведених у небі, пасажири виходять з літака в «розбитому» стані.

Товари Aurafix, які зроблять переліт комфортним

Для запобігання больовому синдрому в шиї після перельоту, рекомендуємо взяти з собою в салон ортопедичну подушку Aurafix 870 . Вона м’яко обволікає шию з усіх боків, знімає напругу. Голова під час відпочинку прийме правильне положення, дозволяючи розслабитися всім м’язам шийно-комірцевої зони.

З метою профілактики тромбозу глибоких вен рекомендуємо використовувати компресійні гольфи першого класу компресії Aurafix AV-100 (з відкритим носком) або Aurafix AV-101 (із закритим носком). Їх можна носити не тільки при перельотах, а й на екскурсіях, якщо ви припускаєте, що вам доведеться багато ходити.

Чоловікам підійдуть гольфи Aurafix AV-125 чорного кольору. Вони створені спеціально для подорожей у літаку, автобусі чи автомобілі. В’язка з антибактеріальною ниткою допоможе зберігати свіжість ніг протягом всієї поїздки, навіть у спеку року.

Компанія Aurafix бажає вам приємного відпочинку та яскравих вражень!

Читать далее

О Aurafix

Турецька компанія TSD Saglık Urunleri була заснована в 2002 році в якості маленького цеху з виробництва ортопедичних виробів. Вона поступово розвивалася, і в 2007 році з’явився бренд Aurafix. Завдяки якості виробів, використання сучасних технологій і тісній співпраці з кращими лікарями-фахівцями, він швидко завоював довіру покупців. Зараз ортопедичні вироби Aurafix популярні не тільки на своїй батьківщині, але і в 30 країнах світу, куди проводиться експорт.

В Україні бренд Aurafix з’явився порівняно недавно, але стрімко набирає популярність. В асортименті:

 • Ортопедичні ортези та бандажі Aurafix (наколінники, корсети, налокітники, шини, ортези, фіксатори суглобів, бандажі для попереку, коректори постави) для дітей і дорослих.
 • Компресійний трикотаж Аурафікс (колготки, панчохи, гольфи, вироби після ліпосакції і пластичних операцій на обличчі).
 • Ортопедичні устілки і вироби для стопи Aurafix (шкіряні та силіконові устілки, супінатори, подпяточники, вкладиші для пальців, міжпальцеві перегородки, подплюсневі подушки, бандажі при вальгусній деформації стопи).
 • Ортопедичні подушки Аурафікс (для сну, для дітей, для дорослих, для попереку, для інвалідного візка, для подорожей).
 • Вироби для дітей Aurafix (шийні коміри, бандажі для ключиці, пов’язки на зап’ястя, косинки при переломах руки, антиспастичні шини, бандажі при грижі, наколінники, стремена Павлика).

При виробництві виробів використовуються інноваційні технології та сучасні типи в’язки, що дозволяє забезпечити максимальний комфорт користувачеві під час лікування. Компанія Aurafix продовжує розвиватися, з кожним днем підвищуючи якість своїх виробів.