Про Aurafix

«Aurafix – твоя підтримка в житті …» – з таким девізом компанія Aurafix вже протягом 15 років займається виробництвом якісних ортопедичних товарів і компресійного трикотажу.

Історія

2002 рік – початок роботи компанії TSD Saglık Urunleri в Стамбулі (Туреччина) в якості маленького цеху з виробництва ортопедичних виробів, ортезів і реабілітаційних засобів.

2007 рік – створення власного бренду Aurafix. Під цим ім’ям налагоджується потужне виробництво бандажів, подушок, устілок і компресійного трикотажу. Ведеться активна робота з кращими фахівцями в області ортопедії для поліпшення якості і надійності, функціональних якостей виробів.

2017 рік – бренд Aurafix став одним з лідерів з виробництва ортопедичних виробів в Туреччині. Зараз експорт налагоджений в понад 30 країн світу, в тому числі, в Україну. Компанія розширює свої виробничі лінії, розробляє нові технології і моделі.

Місія

Компанія щодня працює для виробництва корисних і надійних ортопедичних товарів, щоб кожна людина мала можливість скористатися якісної медичної продукцією.

Девіз

«Aurafix – твоя підтримка в житті …»

Мета

До 2020 року стати однією з провідних компаній з виробництва ортопедичних виробів в світі, завдяки новаторському підходу та використання передових технологій.

Політика якості

  • У виробництві ортопедичних виробів використовувати тільки свої власні технології, досвід і знання, зібрані шляхом дослідження споживчого попиту.
  • Безперервне поліпшення якості і зовнішнього вигляду виробів, а також асортименту товарів.
  • Підвищення компетентності людських ресурсів для досягнення поставлених цілей.